misto.zp.ua

Як мешканцям Запоріжжя отримати безоплатні послуги з медичної реабілітації, – подробиці

Як мешканцям Запоріжжя отримати безоплатні послуги з медичної реабілітації, – подробиці

Через воєнні дії українці, і не тільки військові, представники спеціальних служб та територіальної оборони, мають високий ризик отримати серйозні ураження, внаслідок яких потребуватимуть не тільки лікування, а й реабілітації.

Реабілітаційна допомога – доступна та безоплатна й повністю покривається Національною службою здоров’я України в рамках Програми медичних гарантій.

Враховуючи пацієнтоцентричність послуг, кожна людина, після отримання електронного направлення, може самостійно обрати один із 423 медичних закладів, законтрактованих НСЗУ за пакетами: «Реабілітаційна допомога дорослим та дітям у стаціонарних умовах» чи «Реабілітаційна допомога дорослим та дітям в амбулаторних умовах».

Маршрут пацієнта для проходження реабілітації в амбулаторних умовах

Щоб розпочати процес реабілітації в амбулаторних умовах – достатньо отримати електронне направлення від сімейного чи лікуючого лікаря.

Після – ви можете самостійно обрати зручну для вас лікарню.

Вже в медзакладі вас обстежать лікар із фізичної та реабілітаційної медицини й мультидисциплінарна команда фахівців.

Для найбільш ефективної допомоги до цього процесу долучаться:

  • фізичний терапевт,
  • ерготерапевт,
  • сестра медична з реабілітації,
  • психолог,
  • протезист (у випадку ампутації),
  • терапевт мови та мовлення (за необхідності).

У результаті обстеження фахівці з реабілітації спільно з вами розроблять індивідуальний реабілітаційний план.

Ця «дорожня карта» включатиме конкретну мету, якої ви плануєте досягти після проходження курсу.

Амбулаторний пакет надання реабілітаційної допомоги передбачає високий обсяг відновлювальних заходів від однієї годин на добу.

Тривалість курсу має бути не меншою за 14 днів.

При цьому ви маєте право на 2 реабілітаційні цикли на рік.

Маршрут пацієнта для проходження реабілітації в стаціонарних умовах

Якщо людина з певним захворюванням або травмою потрапляє до лікарні та потребуєте реабілітації в післягострому періоді, то її можуть перевести з одного медзакладу чи клінічного підрозділу до іншого. При цьому процес відновлення пацієнта має розпочинатись якомога раніше.

Також стаціонарна реабілітація доступна за електронним направленням. Його може сформувати виключно лікуючий лікар. Спеціалізація фахівця, який формує направлення, залежить від захворювання або травми пацієнта.

Водночас вибір лікарні, в цьому випадку, – за людиною, яка потребує відновлення.

У медзакладі до обстеження пацієнта, який потребує відновлення, підключається лікар із фізичної реабілітації та ціла команда фахівців.

Склад мультидисциплінарної команди – аналогічний амбулаторному пакету.

Після первинного обстеження фахівці спільно з пацієнтом формують індивідуальний реабілітаційний план, у межах якого визначаються конкретні результати, яких пацієнт має досягти після курсу реабілітації.

Якщо йдеться про послуги за одним напрямом, то реабілітаційний цикл має продовжуватись щонайменше 14 календарних днів, за двома та більше – понад 21 календарний день, з тривалістю інтенсивних занять – від 3 годин на добу.

При цьому, в залежності від важкості травми, кожен пацієнт може безоплатно пройти від двох до восьми реабілітаційних циклів протягом року.

Як самостійно обрати лікарню?

Після отримання електронного направлення на стаціонарну чи амбулаторну реабілітацію ви можете самостійно обрати лікарню, в якій бажаєте отримати відповідні послуги. Щоби це зробити:

зайдіть на сайт Національної служби здоров’я України;

натисніть на посилання «Карта місць надання послуг за договорами з деталізацією за групами послуг»;

оберіть область та населений пункт;

в полі «Група послуг» клікніть на 53 пункт «Реабілітаційна допомога дорослим і дітям у стаціонарних умовах» або 54 пункт «Реабілітаційна допомога дорослим і дітям у амбулаторних умовах».

Якщо робота з сайтом здається вам складною та незручною – зателефонуйте за номером НСЗУ 16-77 та отримайте розгорнуту довідку про заклади, які надають відповідні послуги.


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ІНФОРМ
ПОЗИЦІЯ
ДІТИ ЗАПОРІЖЖЯ
МІГ
МЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИ
ПОРОГИ (АРХИВ)
ІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯ
РАЦИОНАЛЬНАЯ ГАЗЕТА (АРХИВ)
ЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
РОСТ (АРХИВ)
КЛЯКСА. ГАЗЕТА ДЛЯ ШКОЛЬНИКОВ (АРХИВ)
СОДРУЖЕСТВО (АРХИВ)
ПРАВДА (АРХИВ)
УЛИЦА ЗАРЕЧНАЯ (АРХИВ)
ЗАПОРОЖСКИЙ ПЕНСИОНЕР (АРХИВ)
ВЕРЖЕ (АРХИВ)
МРИЯ (АРХИВ)
НАДЕЖДА (АРХИВ)
ГОРОЖАНИНЪ (АРХИВ)
БЕРДЯНСК ДЕЛОВОЙ (АРХИВ)
ОСТРОВ СВОБОДЫ (АРХИВ)
ЖУРНАЛ ЧУДО (АРХИВ)
БЕЛАЯ СТРЕЛА (АРХИВ)
ЗНАМЯ ТРУДА (АРХИВ)
АВТОПАРК (АРХИВ)
МИГ по ВЫХОДНЫМ (АРХИВ)
Про СМИ

Газета "МИГ" – издание с интереснейшей судьбой и историей. Первый номер ее, тогда еще "Комсомольця Запоріжжя", вышел 12 ноября 1939 года (с 1991 года "Комсомолець Запоріжжя" сменил название на "МИГ").

Все более 70-ти лет своего существования газета прошла вместе со страной, была активным участником всех этапов ее развития на пути к независимости Украины.

Журналисты газеты "МИГ" и ее дизайнеры – это профессионалы, опытные знатоки своего дела, поэтому не удивительно, что они – лауреаты многих областных, республиканских и международных конкурсов, обладатели различных стипендий. В свое время газета получила грант британского фонда WFD, грант посольства США в Украине и др.

В штате – более 50 сотрудников. Средний возраст – 38 лет. Каждый сотрудник (кроме водителей и уборщиц) имеет рабочий компьютер.

Газета имеет свою принципиальную позицию, никем не финансируется, ее владельцами издания являются сами журналисты.

С уважением,
редактор

Контакты

Адреса редакції:
69600, г. Запорожье, пр. Ленина, 152, 5-й этаж.

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в