WSJ: США та Європа не встигають виробляти зброю для України13.07.2024 США та Європа не встигають виробляти зброю, щоб задовольнити всі потреби України. Про це заявили офіційні особи на саміті НАТО у Вашингтоні, повідомила газета The Wall Street Journal (WSJ).Як пише видання, оборонні компанії та Пентагон визнали, що їхні ранні оцінки були надто оптимістичними щодо термінів збільшення виробництва зброї для Києва.
Наголошується, що перебої в ланцюжку поставок і нестача робочої сили означають, що потрібно чотири роки на те, щоб подвоїти виробництво американських протитанкових керованих ракет Javelin. Крім цього, пише WSJ, проблеми є не лише з фінансуванням, а й із бюрократичними складнощами.
Раніше помічник президента США з національної безпеки Джейк Салліван заявив, що країни НАТО на саміті Північноатлантичного альянсу у Вашингтоні вперше дадуть обіцянки щодо зміцнення свого національного оборонного потенціалу.
Крім того, повідомлялося, що США спільно із союзниками планують виділити Україні понад один мільярд доларів на посилення системи протиповітряної оборони (ППО) Збройних сил країни (ЗСУ).
* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции. |
![]() Лента статей
• Що таке "європротокол" та коли ним можна користуватися в Україні [19.07.25]
• Росія будує бункери та ангари на авіабазах після успішної операції ЗСУ "Павутина" – ISW [18.07.25] • Український МіГ-29 знищив автомобільний міст у окупованій Василівці [17.07.25] • Посли ЄС домовились знизити граничну ціну на російську нафту на 15% – Reuters [16.07.25] • Трамп розглядає можливість нового фінансування для України – CBS News [15.07.25] • У Запоріжжі судитимуть членів криптошахрайської групи з міжнародними зв'язками [14.07.25] • Дюбуа: "Я готовий до війни" — гучна заява перед реваншем з Усиком [13.07.25] Про СМИ
Коллектив редакции использует аналитический подход при подготовке своих материалов, рассчитанных на самый широкий возрастной и социальный диапазон, но в первую очередь - на думающего собеседника, небезразличного к окружающему нас миру. Контакты
|
Комментарии:
нет комментариев