misto.zp.ua

Відомий колаборант видав чергову порцію брехні про польських найманців на Запорізькому напрямку

 

У своїх телеграм-каналах колаборанти поширюють істеричні дописи

Справи у колаборантів останнім часом йдуть не дуже добре: вони то гинуть за дивних обставин (як представник російської окупаційної влади на Херсонщині Кирило Стремоусов), то страждають від партизанів, а то й просто вимушені втікати, побоюючись приходу ЗСУ.

Може тому зрадники й поширюють у своїх телеграм-каналах істеричні дописи. Наприклад, відомий запорізький колаборант Володимир Рогов видав чергову порцію брехні про іноземних найманців, які начебто масово воюють на Запорізькому напрямку. Цього разу, за версією зрадника, це воїни з Польщі.

Окрім ниття про іноземних найманців, зрадник висловив занепокоєння ситуацією на фронті. Колаборант переживає, що скоро відбудеться наступ ЗСУ. Отже, доведеться кудись втікати.

Що ж, такі дописи дуже тішать. Як і коментарі в дусі «все пропало» від прихильників окупаційної влади. Одним словом, бояться — і правильно роблять.

Антонина ФРОЛОВА


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
ІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯПОЗИЦІЯМІГДІТИ ЗАПОРІЖЖЯMISTO.ІНФОРММЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Областна газета «Індустріальне Запоріжжя» плюс «Панорама» - єдина щоденна газета: виходить 4 рази на тиждень та 16 – на місяць всього за 6,95!
У ній - всі події міста та області, по Україні та у світі, корисні поради, новини культури та спорту. Передплатники газети тричі на рік беруть участь у акціях із цінними подарунками.

Контакты

Адреса редакції:
69600, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 152

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в