misto.zp.ua

В окупованому місті Запорізької області навіть зрадники зрозуміли, що його звільнять

 

В Енергодарі все менше нових колаборантів

Серед працівників бюджетної і комунальної сфери, а їх у місті атомників тисячі, близько 20 осіб вже тривалий час не отримають зарплату.

— І не будуть її отримувати. Це люди, які обрали для себе інший шлях, ніяк не сумісний з українським законодавством. А фінансувати тих, хто співпрацює з окупантами, ми не вважаємо можливим, — зазначив у телеграм каналі Енергодарський міський голова Дмитро Орлов.

Очільник міста атомників також повідомив, чому не так часто розповідає про колаборантів.

— Імена більшості з них давно встановлені і всім вже відомі. Оцінку іх діям дадуть правоохоронні органи. Вже скоро. А нових з’являється все менше. Бо в рядах т.зв. народної адміністрації Енергодара, а по факту — звичайних колаборантів, все частіше спостерігається «разброд и шатание».

Виявилося, що будувати в Енергодарі руський мир на голому ентузіазмі, за одну тільки ідею, готові не всі. А золоті гори, які обіцяв їм шевчик, на ділі навіть не дотягнули до середньої по українським міркам зарплати. Та і ту платять не всім.

А за що платити зрадникам зарплату, якщо завдання окупантів за 2 місяці в Енергодарі практично не виконані.

Атомна станція як працювала так і працює в українському сегменті енергетики і її працівники отримують зарплату в гривні. Відповідно в місті ходить гривня і витіснити її буде дуже важко.

Всі бюджетні процеси відбуваються згідно чинного українського законодавства. Це означає, що у колаборантів немає навіть шансу запустити туди руки. А свого бюджету немає, бо чим його наповнювати?Та не так це і цікаво, як наповнювати свої кишені.

Приходиться для цього імпровізувати, займаючись рейдерством і грабунками підприємців.

З усіх «здобутків» окупантської влади — парад побєдобєсія і три десятки однакових відео на цю тему для звіту перед москвою, а заразом підставлені мешканці міста, яких використали пропогандисти в своїх цілях.

І ще, відправлені в Крим огірки з редискою, перефарбовані пам’ятники і стела при в’їзді до міста, побілені «паребрики», ще такі «дрібниці» як масово зачинені аптеки, які спеціально ліквідували для перекупників, що тепер продають ліки з накруткою в 3-4 рази від вартості.

Торгівля на землі та з багажників машин — привіт початку 90-х минулого століття, нас туди повернули. Віджаті авто і навіть бізнеси, які люди будували роками і втратили за 2 місяці. Залякування,побиття енергодарців і утримування іх у підвалах.

За приблизними оцінками зараз окупанти тримають в заручниках близько 50 мешканців Енергодара.

Відсутність цілого ряду соціальних програм, які зараз фізично недоступні через окупацію. Обмеження допуску в місто гуманітарних вантажів. Жодного профільного спеціаліста на посадах за призначенням шевчика.

А скоро іх буде ще меньше. Зрадники починають зливатися під різними приводами: хвороба, картоплю треба садити в селі і таке інше. Тепер вони хочуть бути подалі від корабля, який іде на дно.

На фоні подій, що відбуваються за межами Енергодара, коли ЗСУ вже готуються до контрнаступу, це не дивно і прогнозовано.

Навіть зрадники зрозуміли, що Енергодар буде звільнено. Ті, хто не встиг замазатися сильно, тепер розповідають, що іх оббріхали.

Хто вліз по саме горло, вже шукає собі нерухомість в Криму та Донецьку. Які теж рано чи пізно також будуть українськими, — написав Дмитро Орлов.

Джерело: телеграм канал Дмитра Орлова

Ирина ЕГОРОВА


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
ПОЗИЦИЯИНДУСТРИАЛЬНОЕ ЗАПОРОЖЬЕМИГДЕТИ ЗАПОРОЖЬЯМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИMISTO.ИНФОРМЗАПОРІЗЬКА СІЧ
Про СМИ

Областная газета «Индустриальное Запорожье» плюс «Панорама» - единственная ежедневная газета: выходит 4 раза в неделю и 16 - в месяц всего за 6,95!
В ней - все события города и области, по Украине и в мире, полезные советы, новости культуры и спорта. Подписчики газеты три раза в год участвуют в акциях с ценными подарками.

Контакты

Адрес редакции:
69600, г. Запорожье, пр. Ленина 152
Телефоны:
228-30-15 (приемная)
228-30-17, 228-30-18 (новости)
228-13-31 (экономика)
228-12-32 (культура)
228-30-19 (Контакт)
228-30-21 (спорт)
Интернет-сайт:
www.iz.com.ua
E-mail:
advert@iz.com.ua (служба рекламы)
marketing@iz.com.ua (служба реализации)

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в