Українців попередили про можливе відключення світла на 4-6 годин влітку та взимку24.04.2024 Влітку та взимку через пошкодження об'єктів енергетики в Україні можуть відключати світло на 4-6 годин на добу. Про це мешканців країни попередив директор українського центру дослідження енергетики Олександр Харченко, пише Forbes.«Україна навряд чи пройде піки споживання у липні-серпні та взимку без обмежень. У гіршому випадку доступ до електрики буде відсутній протягом 4-6 годин на добу. Але апокаліпсису не буде», - зазначив він.
Харченко також наголосив, що Україна втратила до 7 гігават генерації, пошкоджено електропідстанції та мережі.
Декількома днями раніше голова «Укренерго» Володимир Кудрицький заявив, що в Україні найближчими місяцями відновляться відключення світла.
За його словами, навесні та влітку на українських енергооб'єктах проводитимуться ремонтні роботи. Це спричинить дефіцит потужностей.
* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции. |
![]() Лента статей
• Число загиблих під час вибуху в порту Ірану зросло до 36 осіб [30.04.25]
• Пакистан припинив всю торгівлю з Індією Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика [29.04.25] • Трамп: США та Іран провели гарні переговори [28.04.25] • WP: США припинили діяльність організації зі збору даних про дії РФ в Україні [27.04.25] • Handelsblatt: бундесвер звернувся до великих німецьких компаній за логістичною допомогою [26.04.25] • Трамп у травні вирушить у турне Близьким Сходом [25.04.25] • FT: Путін запропонував США зупинити війну по лінії фронту [24.04.25] Про СМИ
Коллектив редакции использует аналитический подход при подготовке своих материалов, рассчитанных на самый широкий возрастной и социальный диапазон, но в первую очередь - на думающего собеседника, небезразличного к окружающему нас миру. Контакты
|
Комментарии:
нет комментариев