misto.zp.ua

У Запорізькій області аеророзвідники під прикриттям артилерії знищили ворожу техніку - відео

 

Російську техніку знищили за допомогою бойового дрона

Захисники Запорізького краю продовжують знищувати росіян та завдавати їм значних втрат. Так, днями наші воїни знищили російську техніку, яку окупанти заховали поміж дерев.

Її підірвали за допомогою бойового дрона, з якого скинули вибухівку. Зробили це аеророзвідники під прикриттям артилерії. Ефектне відео опублікували на сторінці Штабу оборони Запорізького краю у Фейсбуці.

Раніше «Індустріалка» писала, що виконують бойові завдання у Запорізькій області й спецпризначенці «Азову». На відео, опублікованому на сторінці Штабу оборони Запорізького краю у Фейсбуці, можна побачити, як палають дві влучно знищені російські БМП-3.

Ворожу машину в полі було підбито за допомогою бойового дрона, а техніку в лісосмузі уразив вогнем наш танк. Екіпажі обох також успішно ліквідовані. Подробиці та відео ефектного знищення ворогів дивіться тут.

Антонина ФРОЛОВА. Відео: Тарас Білка


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ІНФОРМПОЗИЦІЯДІТИ ЗАПОРІЖЖЯІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯМІГМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Областна газета «Індустріальне Запоріжжя» плюс «Панорама» - єдина щоденна газета: виходить 4 рази на тиждень та 16 – на місяць всього за 6,95!
У ній - всі події міста та області, по Україні та у світі, корисні поради, новини культури та спорту. Передплатники газети тричі на рік беруть участь у акціях із цінними подарунками.

Контакты

Адреса редакції:
69600, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 152

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в