misto.zp.ua

У Запоріжжі юний художник Космо Макс представив виставку справжніх картин

У Запоріжжі юний художник Космо Макс представив виставку справжніх картин

Що я маю на увазі під словом «справжніх», звичайно ж, поясню, а поки що коротко про подію, що сталася вчора, 4 серпня, у запорізькій обласній бібліотеці для дітей «Юний читач». Там свої картини представив глядачам десятирічний(!) художник із Бердянська Максим Бровченко, більш відомий і у своєму місті, і в Запоріжжі, куди його родина вимушено перебралася, рятуючись від російсько-фашистських окупантів, під ім’ям Космо Макс.

До речі, в соцмережах Максим веде групу, яка так і називається: Космо-Макс (Kosmo Maks).

Багато добрих слів почув під час презентації талановитий – я сказав би, неймовірно талановитий юний художник, який виставив у себе на сторінці напередодні, 2 серпня, свою чергову картину. Підписав її Космо Макс лаконічно:

«Так болить Оленівка. Полотно, олія».

Чесно зізнаюся, мене ця картина шокувала. Макс зумів у ній висловити все, що в нас на серце через страшну трагедію в Оленівці, де путлерівці замучили і спалили захисників України, які потрапили в полон.

Ось як користували коментували картину:

– Дуже! В саме серце!

– Я плакала, коли дізналася про вбивство наших хлопців в Оленівці, і сьогодні плакала, коли побачила твою картину;

– Макс, твоя картина така пронизлива, така… справжня…

Ось це головне слово про картину «Так болить Оленівка»: вона – справжня.

Володимир ШАК

Фото зі сторінки у соцмережах Космо Макс

«Так болить Оленiвка»

Космо Макс на своїй виставці – з головним козаком України Олегом Григор’євим та чарівною Юлією Баришевою з ГУ ДСНС України у Запорізькій області


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ІНФОРМПОЗИЦІЯДІТИ ЗАПОРІЖЖЯІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯМІГМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Газета "МИГ" – издание с интереснейшей судьбой и историей. Первый номер ее, тогда еще "Комсомольця Запоріжжя", вышел 12 ноября 1939 года (с 1991 года "Комсомолець Запоріжжя" сменил название на "МИГ").

Все более 70-ти лет своего существования газета прошла вместе со страной, была активным участником всех этапов ее развития на пути к независимости Украины.

Журналисты газеты "МИГ" и ее дизайнеры – это профессионалы, опытные знатоки своего дела, поэтому не удивительно, что они – лауреаты многих областных, республиканских и международных конкурсов, обладатели различных стипендий. В свое время газета получила грант британского фонда WFD, грант посольства США в Украине и др.

В штате – более 50 сотрудников. Средний возраст – 38 лет. Каждый сотрудник (кроме водителей и уборщиц) имеет рабочий компьютер.

Газета имеет свою принципиальную позицию, никем не финансируется, ее владельцами издания являются сами журналисты.

С уважением,
редактор

Контакты

Адреса редакції:
69600, г. Запорожье, пр. Ленина, 152, 5-й этаж.

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в