misto.zp.ua

У Запоріжжі продовжують працювати пункти вакцинації

У Запоріжжі продовжують працювати пункти вакцинації

Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:

– Запоріжці!

Зараз турбота про своє здоров’я – це внесок в нашу Перемогу.

Зараз ми не маємо права масово займати лікарняні ліжка, тому що вони потрібні нашим воїнам. Зараз в нас немає часу на те, щоб хворіти. Цей час потрібен на допомогу постраждалим людям, на ліквідацію наслідків прильотів, на підтримку армії, на те, щоб працювати та підіймати економіку міста.

Але, на жаль, з початком повномасштабної війни, СOVID-19 нікуди не подівся. І люди продовжують хворіти. Тому якщо в нас є можливість запобігти цій підступній хворобі, то ми маємо цю можливість використати.

Тож нагадую, що у Запоріжжі працюють пункти вакцинації, в яких можна зробити щеплення від ковіду. Усі вони забезпечені достатньою кількістю вакцин CoronaVac та Pfizer. З адресами і графіками можна ознайомитися за посиланням.

Бережіть своє життя та здоров’я. Давайте разом тримати міцний стрій. Зараз у кожного свій фронт і разом ми обов’язково переможемо!

Віримо в Бога. Молимося за Запоріжжя. Дякуємо Збройним силам України.

Тихої усім ночі.


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ІНФОРМПОЗИЦІЯДІТИ ЗАПОРІЖЖЯМІГМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Газета "МИГ" – издание с интереснейшей судьбой и историей. Первый номер ее, тогда еще "Комсомольця Запоріжжя", вышел 12 ноября 1939 года (с 1991 года "Комсомолець Запоріжжя" сменил название на "МИГ").

Все более 70-ти лет своего существования газета прошла вместе со страной, была активным участником всех этапов ее развития на пути к независимости Украины.

Журналисты газеты "МИГ" и ее дизайнеры – это профессионалы, опытные знатоки своего дела, поэтому не удивительно, что они – лауреаты многих областных, республиканских и международных конкурсов, обладатели различных стипендий. В свое время газета получила грант британского фонда WFD, грант посольства США в Украине и др.

В штате – более 50 сотрудников. Средний возраст – 38 лет. Каждый сотрудник (кроме водителей и уборщиц) имеет рабочий компьютер.

Газета имеет свою принципиальную позицию, никем не финансируется, ее владельцами издания являются сами журналисты.

С уважением,
редактор

Контакты

Адреса редакції:
69600, г. Запорожье, пр. Ленина, 152, 5-й этаж.

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в