misto.zp.ua

У Запоріжжі працює "банк смартфонів" для пенсіонерів

У Запоріжжі працює "банк смартфонів" для пенсіонерів

Як повідомляється на сторінці Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки у Facebook, у бібліотеці працює «банк смартфонів».

Запоріжцям пропонують здавати старі (але справні) смартфони, щоб їх передали пенсіонерам. Останні ж можуть отримати гаджет після проходження навчальних курсів.
«Ми приймаємо до «банку смартфонів» вживані або нові смартфони, якщо хтось хоче подарувати нові. Потім ми проводимо курс навчання для людей похилого віку. Ті, хто хочуть отримати смартфон, повинні пройти повністю курс, щоб ми переконалися, що вони будуть знати, як користуватися телефоном. І після закінчення курсу вони отримують цей телефон у подарунок», — говорить завідувачка відділу «Регіональний консультаційний тренінговий центр» Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки Ганна Матієвська.
Нові групи для безкоштовного навчання набирають кожні шість тижнів. Самі курси тривають 5 тижнів і включають 15 занять.
Група, що займається зараз, завершить навчання наприкінці січня. А вже 7 лютого стартує новий курс навчання  для мешканців Запоріжжя похилого віку, які після навчання отримають ці смартфони у подарунок.
«Ми вивчаємо яка кнопка за що відповідає, як налаштовувати пристрій, як увімкнути інтернет, wi-fi, що як називається. Потім — встановлення програм, як заносити контакти, як працювати з Вайбером, як правильно реєструвати облікові записи, що таке електронна пошта, безпека — важлива частина, ми навчаємо як себе поводити в інтернеті, які перестороги. Потім із середини занять починається вивчення електронних сервісів — ми показуємо «Дію», місцеві електронні сервіси (Smart Sity) та як користуватися державними сайтами», — пояснює Ганна.
За її словами, згідно із проєктом у бібліотеці планують зібрати 15 смартфонів (10 уже зібрали).

Але якщо ідея матиме успіх, програму продовжать реалізовувати, доки вона матиме попит.
Адреса бібліотеки: м. Запоріжжя, просп. Соборний, 142, к. 69; тел.: (096) 215-10-90 (Регіональний консультаційно-тренінговий центр Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки).

Фото: ЗОУНБ


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
ИНДУСТРИАЛЬНОЕ ЗАПОРОЖЬЕМИГПОЗИЦИЯДЕТИ ЗАПОРОЖЬЯMISTO.ИНФОРММЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ
Про СМИ

Главный редактор Галина Ивановна СтицинаГазета "МИГ" – издание с интереснейшей судьбой и историей. Первый номер ее, тогда еще "Комсомольця Запоріжжя", вышел 12 ноября 1939 года (с 1991 года "Комсомолець Запоріжжя" сменил название на "МИГ").

Все более 70-ти лет своего существования газета прошла вместе со страной, была активным участником всех этапов ее развития на пути к независимости Украины.

Журналисты газеты "МИГ" и ее дизайнеры – это профессионалы, опытные знатоки своего дела, поэтому не удивительно, что они – лауреаты многих областных, республиканских и международных конкурсов, обладатели различных стипендий. В свое время газета получила грант британского фонда WFD, грант посольства США в Украине и др.

В штате – более 50 сотрудников. Средний возраст – 38 лет. Каждый сотрудник (кроме водителей и уборщиц) имеет рабочий компьютер.

Газета имеет свою принципиальную позицию, никем не финансируется, ее владельцами издания являются сами журналисты.

С уважением,
редактор

Контакты

Адрес редакции:
69600, г. Запорожье, пр. Ленина, 152, 5-й этаж.
Телефон:
787-52-11
Справки о приеме частных объявлений:
787-51-84
Подписной индекс:
40488
Интернет-сайт:
www.mig.com.ua

Подробная информация

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в