misto.zp.ua

У Запоріжжі поліцейські у разі необхідності перевірятимуть особистий транспорт громадян

У Запоріжжі поліцейські у разі необхідності перевірятимуть особистий транспорт громадян

 

У Запоріжжі тривають посилені заходи з патрулювання території міста

З метою забезпечення правопорядку та безпеки громадян працівники апарату ГУНП заступили в піші патрулі для несення служби на вулицях обласного центру напередодні та під час вихідних.

Цільовий інструктаж для поліцейських провів очільник поліції області Артем Кисько. Він окреслив основні завдання, націлені на надання допомоги громадянам, виявлення в підозрілих осіб заборонених предметів, встановлення ймовірних коригувальників вогню.

Поліцейські слідкуватимуть за дотриманням громадянами правопорядку, перевірятимуть, у разі необхідності, їхні транспортні засоби.

Посилено й охорону тих місць, які стають уразливими через вимкнення електроенергії, – банків, аптек, магазинів, а також зруйнованих внаслідок обстрілів об’єктів житлової та критичної інфраструктури.

Вказані заходи триватимуть в умовах дії воєнного стану та до повної стабілізації обстановки на території міста та області.

Джерело: відділ комунікації Запорізької поліції

Ирина ЕГОРОВА 


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
ІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯДІТИ ЗАПОРІЖЖЯМІГПОЗИЦІЯМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИMISTO.ІНФОРМЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Областна газета «Індустріальне Запоріжжя» плюс «Панорама» - єдина щоденна газета: виходить 4 рази на тиждень та 16 – на місяць всього за 6,95!
У ній - всі події міста та області, по Україні та у світі, корисні поради, новини культури та спорту. Передплатники газети тричі на рік беруть участь у акціях із цінними подарунками.

Контакты

Адреса редакції:
69600, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 152

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в