misto.zp.ua

У Запоріжжі аудиторам не дають перевірити, як витрачаються кошти при відбудові зруйнованої обстрілами багатоповерхівки

У Запоріжжі аудиторам не дають перевірити, як витрачаються кошти при відбудові зруйнованої обстрілами багатоповерхівки

Держаудитслужба звернулася в поліцію, бо аудиторів не допустили до перевірки робіт з відновлення обстріляного ракетами будинку

У Запоріжжі державні аудитори неодноразово отримували звернення від мешканців міста про суттєві порушення законодавства та завищення вартості будівельних робіт під час відбудови житлового будинку на пр. Соборний/вул. Сталеварів № 151/11.

Ця багатоповерхівка була частково зруйнована російською ракетою у жовтні 2022 року.

А у травні 2023 року почалася відбудова цього будинку.

Як повідомили в Східному офісі Держаудистлужби у Запорізькій області, директор КП “Управління капітального будівництва” Запорізької міськради не надав доступу державним аудиторам до перевірки ефективності використання бюджетних коштів під час проведення закупівель та відновлення цього будинку.

“Замовником відновлювально-реставраційних робіт виступило комунальне підприємство “Управління капітального будівництва”, яке уклало з підрядною організацією два договори на закупівлю робіт на загальну суму близько 286 млн гривень.

Перевірка комунального підприємства мала розпочатися 12 лютого, але через перешкоди його керівництва аудитори не змогли розпочати свою роботу”, – повідомили аудитори.

Про факт недопуску для перевірки було повідомлено поліцію Запорізької області, адже за перешкоджання роботі аудиторів передбачена кримінальна відповідальність.

“Аудитори не змогли перевірити роботи з відновлення будинку.

Що було зроблено, якість та вартість робіт.

Але ми обов’язково це зробимо. Тепер за допомогою правоохоронних органів.

Недопустимо наживатися на людях, які перший раз постраждали від ворожих ракет, а потім від нечесних ділків”, – так прокоментувала цю ситуацію голова Держаудитслужби Алла Басалаєва.

Фото авторки


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ІНФОРМ
МЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИ
ПОЗИЦІЯ
ПОРОГИ
МІГ
ДІТИ ЗАПОРІЖЖЯ
ІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯ
РАЦИОНАЛЬНАЯ ГАЗЕТА (АРХИВ)
ЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
РОСТ (АРХИВ)
КЛЯКСА. ГАЗЕТА ДЛЯ ШКОЛЬНИКОВ (АРХИВ)
СОДРУЖЕСТВО (АРХИВ)
ПРАВДА (АРХИВ)
УЛИЦА ЗАРЕЧНАЯ (АРХИВ)
ЗАПОРОЖСКИЙ ПЕНСИОНЕР (АРХИВ)
ВЕРЖЕ (АРХИВ)
МРИЯ (АРХИВ)
НАДЕЖДА (АРХИВ)
ГОРОЖАНИНЪ (АРХИВ)
БЕРДЯНСК ДЕЛОВОЙ (АРХИВ)
ОСТРОВ СВОБОДЫ (АРХИВ)
ЖУРНАЛ ЧУДО (АРХИВ)
БЕЛАЯ СТРЕЛА (АРХИВ)
ЗНАМЯ ТРУДА (АРХИВ)
АВТОПАРК (АРХИВ)
МИГ по ВЫХОДНЫМ (АРХИВ)
Про СМИ

Газета "МИГ" – издание с интереснейшей судьбой и историей. Первый номер ее, тогда еще "Комсомольця Запоріжжя", вышел 12 ноября 1939 года (с 1991 года "Комсомолець Запоріжжя" сменил название на "МИГ").

Все более 70-ти лет своего существования газета прошла вместе со страной, была активным участником всех этапов ее развития на пути к независимости Украины.

Журналисты газеты "МИГ" и ее дизайнеры – это профессионалы, опытные знатоки своего дела, поэтому не удивительно, что они – лауреаты многих областных, республиканских и международных конкурсов, обладатели различных стипендий. В свое время газета получила грант британского фонда WFD, грант посольства США в Украине и др.

В штате – более 50 сотрудников. Средний возраст – 38 лет. Каждый сотрудник (кроме водителей и уборщиц) имеет рабочий компьютер.

Газета имеет свою принципиальную позицию, никем не финансируется, ее владельцами издания являются сами журналисты.

С уважением,
редактор

Контакты

Адреса редакції:
69600, г. Запорожье, пр. Ленина, 152, 5-й этаж.

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в