misto.zp.ua

У двох окупованих містах Запорізької області вночі було дуже гучно

 

В ніч на 9 серпня 2022 звучали вибухи у Токмаку та Мелітополі

Як повідомив вранці  телеграм канал “Токмак це Україна”, “в Токмаці близько 01:04 пролунало до 10 вибухів. Зараз в місті дуже не спокійно, машини носяться без перестанку, відчувається паніка. Чути окремі постріли періодично. Хотіли Пензи, а вийшла гаряча Пемза”.

Нагадаємо, згідно плану окупантів над Токмаком взяла “шефство” Пензенська область.

А Володимир Куц у соцмережі написав, що горить 69 база рашистів. І додав, що це помста за його побратима Макса Шумака, який загинув в 2016 году під Горлівкою.

Гаряче було вночі і в Мелітополі, про що повідомив міський голова Іван Федоров. За його інформацією, пізно ввечері   в місті прозвучали з десяток вибухів.

Та й ранок в окупованому місті розпочався з “бавовни”. За повідомленням РИА Мелитополь, ранок почався з одиночного вибуху, який також чули жителі селище Мирне. А після цього клуби диму піднялися над Новим Мелітополем.

— В південній частині міста другий ранок підряд стоїть гул. Рашисти переганяють важку техніку в районі села Садове, — інформує телеграм канал.

Чекаємо на офіційні повідомлення.

Ирина ЕГОРОВА 


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ІНФОРМПОЗИЦІЯДІТИ ЗАПОРІЖЖЯІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯМІГМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Областна газета «Індустріальне Запоріжжя» плюс «Панорама» - єдина щоденна газета: виходить 4 рази на тиждень та 16 – на місяць всього за 6,95!
У ній - всі події міста та області, по Україні та у світі, корисні поради, новини культури та спорту. Передплатники газети тричі на рік беруть участь у акціях із цінними подарунками.

Контакты

Адреса редакції:
69600, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 152

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в