misto.zp.ua

У додатку «Дія» з’являться нові документи - хто може отримати їх першими

 

У додатку «Дія» з‘являться два документи

У додатку «Дія» невдовзі з’являться два нових документи — пенсійне посвідчення та посвідка на тимчасове або постійне проживання. Зараз Міністерство цифрової трансформації України працює над їхньою розробкою.

Отримати нові документи першими зможуть люди, які візьмуть участь у їхньому бета-тестуванні. Для тестування пенсійного посвідчення потрібно мати пенсійне посвідчення, видане з 2014 року. Підійде як пластикове посвідчення, так і у вигляді платіжної картки.

Для тестування посвідки потрібно мати посвідку у вигляді пластикової картки з безконтактним електронним носієм видану після 25 квітня 2018 року. Обов’язковим є також наявність банківського рахунку для авторизації в «Дії» через BankID та смартфону із NFC. Про це повідомили в телеграм-каналі Міністерства цифрової трансформації України.

Якщо ви бажаєте стати бета-тестувальником нових послуг у «Дії», реєструйтеся за посиланням.

Валентина ТВЕРДОХЛЕБ


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ІНФОРМПОЗИЦІЯІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯМІГДІТИ ЗАПОРІЖЖЯМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Областна газета «Індустріальне Запоріжжя» плюс «Панорама» - єдина щоденна газета: виходить 4 рази на тиждень та 16 – на місяць всього за 6,95!
У ній - всі події міста та області, по Україні та у світі, корисні поради, новини культури та спорту. Передплатники газети тричі на рік беруть участь у акціях із цінними подарунками.

Контакты

Адреса редакції:
69600, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 152

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в