misto.zp.ua

У центрі Запоріжжя тривають роботи з благоустрою

У центрі Запоріжжя тривають роботи з благоустрою

У Вознесенівському районі вже місяць, як почали активно наводити лад на прибудинкових територіях. Комунальники не тільки вивозять сміття, а ще й кронують і видаляють аварійні дерева, на які мешканці жалілись.

Так, вздовж тільки однієї з вулиць десять таких аварійних дерев. Одразу на місці кожне з них після видалення пиляють на дрова. Подібних заявок від мешканців чимало, тож видаляти насадження будуть й надалі. У Вознесенівській райадміністрації зазначають: роботи з кронування та ліквідації аварійних дерев тривають майже місяць..

– Ми працюємо кожного тижня, практично кожного дня, в залежності від того, що зараз ви розумієте, є проблеми з паливно-мастильними матеріалами, проте намагаємось працювати майже кожного дня. В нас проведені всі тендерні процедури були, ще до початку бойових дій і я дуже щасливий, що ми наразі місяць вже як змогли відновити виконання цих робіт. Це роботи з санітарної чистки нашої території, це вивезення сміття, це кронування дерев, це знесення аварійних дерев, це покіс трави, це ремонт дитячих майданчиків, – зазначив голова Вознесенівської райадміністрації Віталій Лисенко.

Роботи на вул. Незалежної України, 82 б планують закінчити найближчим часом. Сюди також привезуть дробарку, аби утилізувати усі гілки на друзки.


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ІНФОРМПОЗИЦІЯІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯМІГДІТИ ЗАПОРІЖЖЯМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Газета "МИГ" – издание с интереснейшей судьбой и историей. Первый номер ее, тогда еще "Комсомольця Запоріжжя", вышел 12 ноября 1939 года (с 1991 года "Комсомолець Запоріжжя" сменил название на "МИГ").

Все более 70-ти лет своего существования газета прошла вместе со страной, была активным участником всех этапов ее развития на пути к независимости Украины.

Журналисты газеты "МИГ" и ее дизайнеры – это профессионалы, опытные знатоки своего дела, поэтому не удивительно, что они – лауреаты многих областных, республиканских и международных конкурсов, обладатели различных стипендий. В свое время газета получила грант британского фонда WFD, грант посольства США в Украине и др.

В штате – более 50 сотрудников. Средний возраст – 38 лет. Каждый сотрудник (кроме водителей и уборщиц) имеет рабочий компьютер.

Газета имеет свою принципиальную позицию, никем не финансируется, ее владельцами издания являются сами журналисты.

С уважением,
редактор

Контакты

Адреса редакції:
69600, г. Запорожье, пр. Ленина, 152, 5-й этаж.

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в