misto.zp.ua

США погодили проект оборонного бюджету

США погодили проект оборонного бюджету 

Комітети обох палат Конгресу США у справах збройних сил погодили проект оборонного бюджету на 2023 рік у розмірі 858 мільярдів доларів. Про це йдеться у звіті, опублікованому на сайті міністерства оборони США.

 
Зокрема, щонайменше 800 мільйонів доларів планується виділити на допомогу Україні у сфері забезпечення безпеки. Це на 500 мільйонів доларів більше, ніж у бюджетному запиті Білого дому.
 
«[Проект] розширює та модифікує Ініціативу допомоги Україні у сфері безпеки та затверджує виділення додаткових 800 мільйонів допомоги у 2023 фінансовому році», — випливає з проекту.
 
При цьому планується прискорення доставки критично важливих боєприпасів до України та заповнення запасів порівнянної техніки союзників та партнерів США, які спрямовують озброєння до Києва.
 
Також в оборонному бюджеті прописано витрати на стримування Росії. США мають намір витратити на цю мету шість мільярдів доларів. Крім того, документ наказує Вашингтону домагатися виключення РФ із низки міжнародних організацій, включаючи G20.

 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ІНФОРМПОЗИЦІЯДІТИ ЗАПОРІЖЖЯМІГМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Сергей Знаменский - шеф-редактор газеты ПозицияНазвание издания Всеукраинская об- щественно-полити - ческая газета  "Позиция" говорит само за себя - мы имеем своё обоснованное мнение по ряду концептуальных вопросов общественно-политической жизни страны. Среди приоритетных направлений нашей работы: критичный подход к оценке работы власти любого уровня; направленная журналистская работа по реализации идей построения гражданского общества в Украине; устоявшиеся моральные ценности; следование принципам журналистской этики; вопросы интеграции Украины в цивилизованное сообщество; духовные ценности славянских народов.

Коллектив редакции использует аналитический подход при подготовке своих материалов, рассчитанных на самый широкий возрастной и социальный диапазон, но в первую очередь - на думающего собеседника, небезразличного к окружающему нас миру.

Контакты
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в