misto.zp.ua

Скільки мешканців окупованих територій Запорізької області отримали російські паспорти

 

Окупанти провалили темпи видачі російських паспортів на захоплених територіях України

На тимчасово окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей росіяни провалили темпи паспортизації місцевих мешканців. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Попри те, що українцям пропонують 10 тис. рублів в обмін на отримання російського паспорта, мешканці окупованих територій не поспішають отримувати документ ворога. Наразі російські паспорти отримали близько 10 тисяч мешканців окупованих територій Запорізької та Херсонської областей, в це близько 1% дорослого населення.

Крім того, росіяни вдаються до погроз аби прискорити введення рубля на тимчасово окупованих територіях. Окупанти поширюють свої фейкові квитанції щодо сплати комунальних послуг в рублях. Проте більшість місцевих мешканців розуміє юридичну нікчемність цих папірців.

Тому окупанти вдаються до погроз — у Херсоні росіяни погрожували головам ОСББ «профілактичними заходами» в разі, якщо мешканці не сплачуватимуть росії комунальні платежі. Разом з тим, попри намагання окупантів більшість розрахунків проводиться в гривнях.

Як повідомляла «Індустріалка», жителів Бердянська запевняють, що брати перепустки для виїзду з міста не потрібно. Додаткових обмежень щодо виїзду з міста на даний час немає.

 Богдана КОВАЛЕНКО


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ІНФОРМПОЗИЦІЯІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯМІГДІТИ ЗАПОРІЖЖЯМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Областна газета «Індустріальне Запоріжжя» плюс «Панорама» - єдина щоденна газета: виходить 4 рази на тиждень та 16 – на місяць всього за 6,95!
У ній - всі події міста та області, по Україні та у світі, корисні поради, новини культури та спорту. Передплатники газети тричі на рік беруть участь у акціях із цінними подарунками.

Контакты

Адреса редакції:
69600, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 152

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в