misto.zp.ua

Щодо ситуації на Запорізькому напрямку

Щодо ситуації на Запорізькому напрямку

Секретар міської ради Анатолій Куртєв розповів:

Запоріжці!

Сьогодні рівно 9 місяців від початку повномасштабної війни. І рівно 9 місяців нашої боротьби за право жити у вільній та незалежній державі.

Оперативна обстановка на лінії фронту майже не змінилася. За даними Генштабу, на Запорізькому напрямку ворог продовжує вести оборону. Також учора рашисти обстріляли позиції наших воїнів на Оріхівщині, Гуляйпільщині та у Василівському районі.

Окрім того, путінська армія, яка вміє лише нищити, вбивати та руйнувати, минулої доби продовжувала атакувати мирні міста та села у Запорізькому, Пологівському та Василівському районах.

У свою чергу Сили оборони Запорізького краю вправно нищать ворога. Як повідомляє Генштаб, за попередні дні в нашій області було ліквідовано до 15 рашистів та до 20 – поранено.

Дякуємо нашим найкращим в світі захисникам та захисницям за 9 місяців незламності, за професіоналізм та мужність. Віримо, що ви обов’язково виб’єте ворога з нашої землі і що все буде Україна.

Слава Україні!

Героям слава!


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
ДІТИ ЗАПОРІЖЖЯІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯПОЗИЦІЯМІГMISTO.ІНФОРММЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Газета "МИГ" – издание с интереснейшей судьбой и историей. Первый номер ее, тогда еще "Комсомольця Запоріжжя", вышел 12 ноября 1939 года (с 1991 года "Комсомолець Запоріжжя" сменил название на "МИГ").

Все более 70-ти лет своего существования газета прошла вместе со страной, была активным участником всех этапов ее развития на пути к независимости Украины.

Журналисты газеты "МИГ" и ее дизайнеры – это профессионалы, опытные знатоки своего дела, поэтому не удивительно, что они – лауреаты многих областных, республиканских и международных конкурсов, обладатели различных стипендий. В свое время газета получила грант британского фонда WFD, грант посольства США в Украине и др.

В штате – более 50 сотрудников. Средний возраст – 38 лет. Каждый сотрудник (кроме водителей и уборщиц) имеет рабочий компьютер.

Газета имеет свою принципиальную позицию, никем не финансируется, ее владельцами издания являются сами журналисты.

С уважением,
редактор

Контакты

Адреса редакції:
69600, г. Запорожье, пр. Ленина, 152, 5-й этаж.

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в