misto.zp.ua

Що робити коли iCloud заблоковано

Що робити коли iCloud заблоковано

Якщо ви самостійно купуєте айфон б/у на міжнародних торгових сервісах, то, нажаль, не маєте 100% гарантії що гаджет не приїде заблокованим. Якщо вам не дуже пощастило і айфон, що потрапив вам у руки із заблокованим iCloud, скористайтесь нашими порадами.  

Скористайтеся службою видалення блокування iCloud

Існує кілька служб, які допоможуть вам видалити блокування iCloud із ваших пристроїв на базі iOS. У 2022 році ми пропонуємо найкращий спосіб обійти блокування iCloud на iPhone/iPad/iPod touch. AnyUnlock -iPhone Password Unlocker, як універсальний засіб для розблокування iOS, є професійним інструментом для обходу блокування активації iCloud для користувачів пристроїв iOS. Він може легко розблокувати iPhone, заблокований iCloud, на комп’ютері Windows або Mac. Крім того, це також найкраще рішення для вас, щоб позбутися блокування незалежно від того, пов’язано воно з невідомим ідентифікатором Apple ID або зазнає атаки з боку ворожої блокування активації iCloud.

У AnyUnlock – iCloud Activation Unlocker є кілька основних функцій:

Обійти блокування активації iCloud, блокування MDM, блокування екрана тощо на iPhone, iPad, iPod touch.

Отримайте Apple ID за лічені хвилини.

Уникайте придбання проблемного вживаного iPhone iPad iPod touch. Наразі підтримуються пристрої з iOS 12.3 і вище.

Як розблокувати заблокований iCloud iPhone для користувачів Windows

Крок 1. Завантажте та запустіть AnyUnlock – iCloud Activation Unlocker на своєму комп’ютері > натисніть Обійти блокування активації iCloud.

Крок 2. Підключіть iPhone до комп’ютера за допомогою USB-кабелю > Перевірте інформацію про пристрій і прочитайте Умови використання > Натисніть кнопку Почати зараз.

Крок 3. Тепер, будь ласка, дотримуйтеся правил з джейлбрейку, щоб зробити джейлбрейк вашого пристрою, оскільки наразі на ринку немає прямого інструменту джейлбрейку для системи Windows.Якщо ваш пристрій зламано, поверніться до програмного забезпечення та натисніть кнопку «Далі», щоб продовжити.

Крок 4. Потім підтвердьте інформацію про свій пристрій > Торкніться «Обійти зараз». Тепер AnyUnlock обходить блокування активації iCloud, зачекайте трохи.

Як розблокувати заблокований iCloud айфон хс бу для користувачів Mac

Крок 1. Завантажте AnyUnlock – iCloud Activation Unlocker, інсталюйте та запустіть його на своєму комп’ютері > Виберіть Обхід блокування активації iCloud.

Крок 2. Натисніть кнопку «Почати зараз» після підключення пристрою iOS до комп’ютера.

Крок 3. Потім AnyUnlock зробить джейлбрейк вашого пристрою iOS. Зачекайте хвилинку.

Крок 4. Коли джейлбрейк завершено, ви можете натиснути «Обійти зараз», щоб розпочати обхід блокування активації iCloud на вашому пристрої.

Будь-яке скидання або оновлення знову заблокує цей пристрій iOS.

Протягом кількох днів ви повинні отримати повідомлення про те, що ваш iPhone розблоковано. Потім ви можете увімкнути свій iPhone, і на ньому більше не повинно бути блокування iCloud. Будь ласка, НЕ входьте в iCloud із налаштувань вашого iPhone iPad iPod touch або НЕ скиньте заводські налаштування пристрою, що знову заблокує пристрій.

Використовуйте метод обходу DNS

Існує обхідний шлях, який дозволяє використовувати модифікований DNS-сервер, щоб ваш iPhone думав, що пристрій розблоковано. Ви можете використовувати цей DNS-сервер після підключення iPhone до мережі WiFi. У деяких випадках це може просто спрацювати, і пристрій розблокується. З огляду на це, немає гарантії, що цей метод точно спрацює. 


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Лента статей
MISTO.ІНФОРМПОЗИЦІЯДІТИ ЗАПОРІЖЖЯМІГМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Розділ "Новини Запоріжжя" - це найвичерпніша інформація про події та події у найголовніших сферах: політиці, економіці, культурі, мистецтві, освіті. Крім цього розділ містить актуальні репортажі. Стрічка новин, що постійно оновлюється, Запоріжжя та області завжди містить найактуальнішу та корисну інформацію про наш регіон

Контакты

Контактна інформація знаходиться у розділі Контакти | Про нас

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в