misto.zp.ua

Серед білого дня у Мелітополі окупанти викрали двох дівчат

 

У Мелітополі російські військові продовжують терор проти цивільного населення

Черговий разючий випадок трапився в Мелітополі сьогодні, 13 травня. Прямо на вулиці окупанти затримали кількох дівчат, двох — вивезли у невідомому напрямку.

У Мелітополі щодня викрадають місцевих мешканців. Зазвичай окупанти цікавляться чоловіками призовного віку, але цього разу вдалися до застосування сили до молодих жінок. Однією з них була Тетяна Кумок, яку вже разом з родиною (її батько відомий видавець Михайло Кумок) викрадали окупанти. Ця мешканка Мелітополя активно розповідає в соціальних мережах та ЗМІ, як живе окуповане місто, і допомагає в гуманітарному фонді «Підтримка Мелітополя».

Про інцидент, який стався о 15 годині на проспекті Богдана Хмельницького на вході до центрального парку, Тетяна Кумок повідомила на своїй сторінці у Фейсбук. За словами містянки, до неї з двома подругами підійшли шестеро озброєних чоловіків і затягли їх до автомобілів.

— Подруг посадили в білий джип з буквою «Z». Мене в чорний легковик. Потім військовий, керуючий операцією, заглянув до машини і сказав: «Цю викиньте, з нею вже говорили», — пише Тетяна і зазначає, що вона вже знаходиться вдома. Проте в неї в черговий раз відібрали мобільний телефон.

Тетяна відзначає, що ситуація, в яку вона потрапила, в черговий раз доводить, наскільки небезпечно зараз жити в Мелітополі. Вона підкреслила, що жертвою військових може стати будь-хто, але в першу чергу під удар потрапляють активні містяни, які не замовчують реалії міста.

— Вважаю, що мета захоплення – налякати мене та заборонити писати правду про те, що відбувається, — наголошує Тетяна Кумок. — Розповіли гордо про те, що в Херсоні блогера вбили, а мене поки що не будуть, але «ще раз поговорити прийдуть». Вважаю, це акція не спланована, а особиста ініціатива рядового військового, який побачив знайому нелюбиму особу і вирішив вислужитися у такий звірячий спосіб. 

Кристина РЕШЕТНИК 


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
ПОЗИЦИЯИНДУСТРИАЛЬНОЕ ЗАПОРОЖЬЕМИГДЕТИ ЗАПОРОЖЬЯМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИMISTO.ИНФОРМЗАПОРІЗЬКА СІЧ
Про СМИ

Областная газета «Индустриальное Запорожье» плюс «Панорама» - единственная ежедневная газета: выходит 4 раза в неделю и 16 - в месяц всего за 6,95!
В ней - все события города и области, по Украине и в мире, полезные советы, новости культуры и спорта. Подписчики газеты три раза в год участвуют в акциях с ценными подарками.

Контакты

Адрес редакции:
69600, г. Запорожье, пр. Ленина 152
Телефоны:
228-30-15 (приемная)
228-30-17, 228-30-18 (новости)
228-13-31 (экономика)
228-12-32 (культура)
228-30-19 (Контакт)
228-30-21 (спорт)
Интернет-сайт:
www.iz.com.ua
E-mail:
advert@iz.com.ua (служба рекламы)
marketing@iz.com.ua (служба реализации)

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в