misto.zp.ua

Розширюємо кордони роботи з дітьми

Розширюємо кордони роботи з дітьми

ГО «Українське жіноцтво» дуже рада презентувати наш новий «Простір, дружній до дитини». Ми вже працювали в цьому напрямку, але на сьогодні це ще більше заходів для малечі та підлітків, ще більше розваг та ігор, ще більше турботи та уваги, ще більша кількість фахівців.

А тепер трохи детальніше про наші заходи:

  • групові зустрічі з дитячим психологом з елементами арт-терапії, корекційних ігор;
  • індивідуальні заняття з дитячим психологом за запитом батьків;
  • корекційні заняття з професійним логопедом, проводяться індивідуально та щодня;
  • тренінги з мінної безпеки для підлітків (2 рази на місяць);
  • також для підлітків 2 рази на тиждень проводимо ігровий клуб з елементами фінансової грамотності для розвитку підприємницького мислення та соціальних навичок;
  • плануємо освітні зустрічі для підготовки малят до школи;
  • різноманітні та цікаві майстер-класи (миловаріння тощо).

Всі групові заходи та індивідуальні зустрічі проходять для ВПО на безоплатній основі та обов’язково за попереднім записом.

Додаткову інформацію можете отримати за номерами телефонів (095) 803-61-71, (066) 913-05-82.

Дуже хочемо подякувати нашим партнерам МБО БФ «СОС Дитячі Містечка» Україна #SOSДІТИ. Саме завдяки їх підтримці ми реалізуємо програму «СОС Діти. Програма екстреної допомоги» для внутрішньо переміщених сімей з дітками до міста Запоріжжя.

Разом ми сила! Разом до перемоги!

_________________________________

Проект «СОС Діти. Програма екстреної допомоги» впроваджується МБО БФ «СОС Дитячі Містечка» Україна та Консорціумом партнерських організацій.

В Консорціум входять МБО БФ «СОС Дитячі Містечка» Україна, БФ «Помагаєм», БФ «Слов’янське серце», БО «Українська освітня платформа», ГО «Неємія», ГО «Волонтер», ВБО «Конвіктус», ГО «Дівчата», ГО «Українське жіноцтво».

Зміст цього матеріалу є виключною відповідальністю ГО «Українське жіноцтво» та не може жодним чином сприйматися як такий, що відображає погляди «СОС Дитячі Містечка»


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
ІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯМІГПОЗИЦІЯДІТИ ЗАПОРІЖЖЯMISTO.ІНФОРММЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Розділ "Новини Запоріжжя" - це найвичерпніша інформація про події та події у найголовніших сферах: політиці, економіці, культурі, мистецтві, освіті. Крім цього розділ містить актуальні репортажі. Стрічка новин, що постійно оновлюється, Запоріжжя та області завжди містить найактуальнішу та корисну інформацію про наш регіон

Контакты

Контактна інформація знаходиться у розділі Контакти | Про нас

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в