misto.zp.ua

Роль радіо у 21 столітті

Роль радіо у 21 столітті

Майже 100 років тому в Україні почалась нова інформаційна епоха – епоха радіомовлення.

1924 рік, Харків. О сьомій годині вечора 16 листопада через малопотужний передавач пролунало «Алло, алло, алло! Говорить Харків, говорить Харків, говорить Харків!». Пройшло 70 років і вже в 1994 році 16 листопада було затверджено святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку.

Пройшов час і активний розвиток в інформаційній сфері не зміг витіснити радіо з життя людини, хоча і вніс свої корективи в подальше його функціонування. Майже кожна радіостанція має свій сайт і канал на Ютубі. Це також дозволяє слухачам за наявності інтернету користуватися ресурсами радіо в онлайн режимі.

За результатами опитування міжгалузевого об’єднання «Радіокомітет» у 2020 році найпопулярнішими радіостанціями в Україні були Хіт FM, «Люкс FM» та Radio Roks.

Наразі радіо посеред телебачення й інтернету, як основних електронних ЗМІ має і свої привілеї. По–перше це висока оперативність і точність. Серед найголовніших переваг також є мінімальне навантаження на психіку, бо радіо подає інформацію без візуальних матеріалів.

В наш час повністю змінилась система радіомовлення. Головну функцію, радіостанція обирає для себе індивідуально, було б то задовільнення інформаційних потреб, розвага або музика. Це породжує певну свободу і налагоджує контакт зі слухачем.

Сьогодні радіо в Україні є найдоступнішим засобом масової інформації, до якого можна звернутися через інтернет або приймач, який тим більш є у кожному автомобілі.

Вадим СОРВІН, студент ЗНУ.


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ИНФОРММЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИМИГИНДУСТРИАЛЬНОЕ ЗАПОРОЖЬЕПОЗИЦИЯДЕТИ ЗАПОРОЖЬЯЗАПОРІЗЬКА СІЧ
Про СМИ

Главный редактор Галина Ивановна СтицинаГазета "МИГ" – издание с интереснейшей судьбой и историей. Первый номер ее, тогда еще "Комсомольця Запоріжжя", вышел 12 ноября 1939 года (с 1991 года "Комсомолець Запоріжжя" сменил название на "МИГ").

Все более 70-ти лет своего существования газета прошла вместе со страной, была активным участником всех этапов ее развития на пути к независимости Украины.

Журналисты газеты "МИГ" и ее дизайнеры – это профессионалы, опытные знатоки своего дела, поэтому не удивительно, что они – лауреаты многих областных, республиканских и международных конкурсов, обладатели различных стипендий. В свое время газета получила грант британского фонда WFD, грант посольства США в Украине и др.

В штате – более 50 сотрудников. Средний возраст – 38 лет. Каждый сотрудник (кроме водителей и уборщиц) имеет рабочий компьютер.

Газета имеет свою принципиальную позицию, никем не финансируется, ее владельцами издания являются сами журналисты.

С уважением,
редактор

Контакты

Адрес редакции:
69600, г. Запорожье, пр. Ленина, 152, 5-й этаж.
Телефон:
787-52-11
Справки о приеме частных объявлений:
787-51-84
Подписной индекс:
40488
Интернет-сайт:
www.mig.com.ua

Подробная информация

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в