misto.zp.ua

Ринок праці Запорізької області на сьогодні

Робота в Запоріжжі під час війни: очікування та реальність

Запорізбкий ОЦЗ повідомляє,що з початку військової агресії рф проти України статус безробітного отримали 18,0 тис. громадян, що на 20% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Серед осіб, яким надано статус безробітного в цей період, 66% втратили роботу під час воєнного стану. Наразі темпи реєстрації безробітних, у зв’язку із виїздом багатьох за межі області , знизились. Якщо влітку, в середньому по області, щоденно статус безробітного отримували 130-160 осіб, то восени вдвічі менше.

У базі даних служби зайнятості значно зменшилась кількість вакансій. Так, з 24.02.2022 по 01.11.2022 року роботодавцями було надано 5,9 тис. вакансій, майже в чотири рази менше, ніж за аналогічний період минулого року.

За цей період за сприяння служби зайнятості працевлаштовано 4,7 тис. осіб, (за аналогічний період минулого року було 18,3 тис.). Кожний третій з працевлаштованих (33%) – це робітники з обслуговування та експлуатації устаткування, 16% працевлаштовано за найпростішими професіями. Кожний шостий з працевлаштованих (16%) пішов працювати трактористом-машиністом. Також найчастіше працевлаштовувались водії, підсобні робітники, продавці, прибиральники, кухарі, охоронники, молодші медичні сестри.

На 01.11.2022 року в базі даних служби зайнятості налічувалось 700 вакансій, що на 65% менше, ніж на відповідну дату минулого року.
Чисельність безробітних становила 16,7 тис., що на 40% більше, ніж на 01.11.2021. Допомогу по безробіттю отримували 12,0 тис. осіб, що на 27% більше, ніж на відповідну дату минулого року. На 1 листопада 2022 року на одне вільне робоче місце претендувало 24 безробітних (на 1 листопада 2021 року- 6 осіб).

Додаткову інформацію можна отримати у Contact-центрі ЗОЦЗ за номером 0800336728 або на телеграм каналі https://t.me/Pidtrumka_DCZ_Zaporizhzhia


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
ІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯПОЗИЦІЯМІГДІТИ ЗАПОРІЖЖЯMISTO.ІНФОРММЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Газета "МИГ" – издание с интереснейшей судьбой и историей. Первый номер ее, тогда еще "Комсомольця Запоріжжя", вышел 12 ноября 1939 года (с 1991 года "Комсомолець Запоріжжя" сменил название на "МИГ").

Все более 70-ти лет своего существования газета прошла вместе со страной, была активным участником всех этапов ее развития на пути к независимости Украины.

Журналисты газеты "МИГ" и ее дизайнеры – это профессионалы, опытные знатоки своего дела, поэтому не удивительно, что они – лауреаты многих областных, республиканских и международных конкурсов, обладатели различных стипендий. В свое время газета получила грант британского фонда WFD, грант посольства США в Украине и др.

В штате – более 50 сотрудников. Средний возраст – 38 лет. Каждый сотрудник (кроме водителей и уборщиц) имеет рабочий компьютер.

Газета имеет свою принципиальную позицию, никем не финансируется, ее владельцами издания являются сами журналисты.

С уважением,
редактор

Контакты

Адреса редакції:
69600, г. Запорожье, пр. Ленина, 152, 5-й этаж.

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в