misto.zp.ua

Поліна Бєлогурова

Через військову агресію в Україні родині Поліни довелось виїхати з окупованого Енергодару до Києва, аби дитина з ДЦП мала можливість продовжити курси реабілітації.

Поліна Бєлогурова

Поліна Бєлогурова, 01.07.2017 року народження

Діагноз: ДЦП, спастична диплегія

Проживає в Запорізька обл., Енергодар

Новини про лікування

Рахунок

Діагноз

Як допомогти?

Звіт про надхоження та витрати пожертв

Полінка народилася передчасно, з вагою 1,610 кг. Пологи протікали з ускладненнями, тому ще в утробі матері дитина зазнала нестачу кисню. Згодом, рік потому, був поставлений діагноз: ДЦП, спастична диплегія. Руховий розвиток дівчинки, на жаль, не відповідає нормі. Через те, що Полінка самостійно не стоїть, не ходить, у дівчинки виникло досить розповсюджене при цьому діагнозі ускладнення - підвивихи кульшових суглобів. Полінка гарно працює ручками, грає на планшеті та улюбленими іграшками, а розвиток інтелекту дитини навіть випереджає вік!

Батьки не склали руки, постійно шукали спеціалістів з реабілітології та кошти, щоб мати можливість їх відвідувати. В Бобат центрі Поля вперше стала на ніжки і зробила свої перші крочки в ходунцях. Після декількох курсів реабілітації дитина впевненіше сидить, спирається на руки, стоїть біля опори. Основні зусилля фахівців в даний час спрямовані на освоєння рухових навичок, необхідних для самостійності в повсякденному житті. Спеціалісти працюють над пересуванням вздовж опори і ходою з ходунками. Ерготерапевт працює над самостійним одяганням. Також, щоб запобігти ускладненнь з боку опорно-рухового апарату дитині підібрані спеціальні ортези.

 

 

Second slide
Через воєнні дії сім'я не мала можливості виїхати з дитиною на реабілітацію, оскільки рідне місто Енергодар було окуповано ще на початку війни. Та коли ситуація на Запорізькій атомній станції загострилась, сім’ї вдалося вирватися з окупованого міста. З надією на краще, родина приїхала до Києва та оселилася поряд з реабілітаційним центром, щоб Поліна мала можливість отримувати необхідні заняття.

Батьки Полінки просять допомогти з оплатою курсів реабілітацій, які потрібно відвідувати не менше трьох разів на рік. Вартість одного курсу в Бобат центрі – близько 50 тисяч гривень.


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
ІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯПОЗИЦІЯМІГДІТИ ЗАПОРІЖЖЯMISTO.ІНФОРММЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

В 2004 году один молодой человек решил помочь детям в интернате. Парня звали Альберт Павлов, и он хотел подготовить детей к выходу во взрослую жизнь. Ведь за воротами интерната нет нянь и воспитателей, а на завтрак, обед и ужин надо сначала заработать. Так появился проект www.deti.zp.ua

В 2007 году проект перерос в Благотворительный фонд «Счастливый ребёнок» с офисом, сотрудниками и счетами в банке. Сейчас фонд объединяет тысячи жертвователей, и помогает детям, больницам, малообеспеченным и приёмным семьям. Ежегодно объём помощи составляет несколько миллионов гривен.

В этой рубрике мы размещаем актуальную информацию фонда о нуждах детей, лишенных родительской заботы, а также о потребностях тяжело больных ребят.

Надеемся на Вашу поддержку и помощь!

Контакты

Благотворительный фонд «Счастливый ребёнок»

Сайт: www.deti.zp.ua
Email: info@deti.zp.ua
FB: @detizpua
Телефоны:
+380 (50) 452-03-92
+380 (96) 700-55-91 (моб.)

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в