misto.zp.ua

Після ракетного обстрілу запоріжці могли залишитися без газу

Після ракетного обстрілу запоріжці могли залишитися без газу

 

Газівники оперативно усунули пошкодження газопроводу

Як повідомила начальник управління зовнішніх комунікацій АТ “Запоріжгаз” Наталія Гринь, внаслідок чергового обстрілу обласного центру рашистами був пошкоджений підземний газопровід високого тиску.

«Без газу могла залишитись більша частина споживачів Запоріжжя. Наша АДС оперативно прибула на місце пошкодження і провела необхідний комплекс робіт з усунення витоків газу.

Аварійники встановили бандаж та за допомогою спеціального обладнання обстежили всю ділянку газопроводу. Доставку газу клієнтам не припиняли», — повідомила 26 вересня Наталія Гринь.

Газівникам прийшлося попрацювати і коли ворожі ракети поцілили по отельно-ресторанному комплексу “Санрайз” у ЦПКіВ “Дубовий гай”.

«Аварійні бригади Запоріжгазу ретельно обстежили газопроводи після ударів по Запоріжжю. На одному з об”єктів пошкоджено газове обладнання, щоб уникнути наслідків від витоків, ми припинили розподіл газу і встановили заглушку», — повідомляється на фейсбук-сторінці АТ “Запоріжгаз”.

Ирина ЕГОРОВА 


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
ДІТИ ЗАПОРІЖЖЯІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯПОЗИЦІЯМІГMISTO.ІНФОРММЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Областна газета «Індустріальне Запоріжжя» плюс «Панорама» - єдина щоденна газета: виходить 4 рази на тиждень та 16 – на місяць всього за 6,95!
У ній - всі події міста та області, по Україні та у світі, корисні поради, новини культури та спорту. Передплатники газети тричі на рік беруть участь у акціях із цінними подарунками.

Контакты

Адреса редакції:
69600, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 152

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в