misto.zp.ua

Під час ракетного обстрілу Запоріжжя загинули відомі волонтери

 

Під час ракетного обстрілу гуманітарної колони загинули волонтери Галина Задорожна і Леонід Бастанжієв

Запоріжанка Галина Задорожна була волонтером Центру взаємодопомоги і допомагала людям разом з чоловіком Віктором.

Рідні та друзі не можуть втамувати свій біль. У них забрали найдобрішу та гарну людину!

Галина була чудовою матусею двох маленьких хлопчиків, люблячою дружиною та активним волонтером. Допомагала без перебільшення тисячам людей.

Знайомі родини прохають усіх, у кого є можливість, допомогти Віктору Задорожному. Номер картки: 5168 7456 0635 2760.

Під час ворожого обстрілу загинув і мелітополець Леонід Бастанжієв, 1954 року народження. Леонід в момент прильоту сидів за кермом автомобіля, яким евакуював сотні городян.

Багато хто знав Леоніда і розповідає про те, що він тижнями жив у машині та на вулиці, щоб безкоштовно вивезти з евакуації людей, а по дорозі назад доставити гуманітарний вантаж.

«Росіяни били по людям модернізованими ракетами С-300. Вирви від цих модифікованих ракет не такі глибокі, але радіус вибухової хвилі набагато більший. Відповідно, більша зона та сила ураження людей…

російські армійці знали, що тут завжди чимало людей. Особливо вранці. І навмисно поцілили саме сюди. Це цілеспрямоване масове вбивство, — прокоментував трагедію голова Запорізької ОВА Олександр Старух. — Місто і область здригнулися від жаху цинічної розправи над мирними людьми: чоловік, який навіки застиг за кермом свого старенького авто, жінка з собачкою, молода волонтерка, це ті безстрашні люди, які везли допомогу на захоплену територію, неодноразово під обстрілами вивозили людей.

Мета рашистів — цинічно знищити нас, знищити український народ фізично і розповісти на своїх штучних телеканалах про вдалу ліквідацію “військових об’єктів”. росія — країна-терорист, яка руйнує не лише будинки, а людське життя. Вбивці обов’язково поплатиться за смерті українців. Це тавро лягло на кожного з них на сторіччя.

Я скажу вам те, що говорю щодня — нас не зламати і ми переможемо! Вічна пам’ять загиблим. Співчуття рідним та близьким. Ніколи не пробачимо!

Джерело: телеграм-канал Олександра Старуха, запорізькі та мелітопольські пабліки

Ирина ЕГОРОВА 


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
ДІТИ ЗАПОРІЖЖЯІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯПОЗИЦІЯМІГMISTO.ІНФОРММЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Областна газета «Індустріальне Запоріжжя» плюс «Панорама» - єдина щоденна газета: виходить 4 рази на тиждень та 16 – на місяць всього за 6,95!
У ній - всі події міста та області, по Україні та у світі, корисні поради, новини культури та спорту. Передплатники газети тричі на рік беруть участь у акціях із цінними подарунками.

Контакты

Адреса редакції:
69600, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 152

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в