misto.zp.ua

ПЦУ дозволила парафіям обирати, коли святкувати Різдво

ПЦУ дозволила парафіям обирати, коли святкувати Різдво

Цього року Православна церква України офіційно дозволила парафіям обирати, коли святкувати Різдво.

Про це священник ПЦУ, ректор Православного університету Святої Софії-Премудрості Георгій Коваленко повідомив на брифінгу.

Цього року Різдвяні богослужіння доцільно проводити двічі — 25 грудня і 7 січня, а надалі проводити обговорення щодо можливості подальшого переходу на Новоюліанський календар.

Таку думку висловив священник ПЦУ, ректор Православного університету святої Софії-Премудрості Георгій Коваленко на пресконференції в Медіацентрі Україна-Укрінформ.

“Моя особиста пропозиція — від 25 грудня до 7 січня. Різдво — це велике свято, яке багатоденне, як і Великдень, де є Світлий тиждень і 40 днів. А на Різдво є святки, які зазвичай були після Різдва і до Водохреща. Так от я думаю, було б доречно розпочинати ці святкові різдвяні дні 25 грудня і хай вони тривають до 7-го січня. Таким чином, думаю, нам, українцям, принаймні цього року варто святкувати Різдво з 25 до 7 і Новий рік буде між цими двома датами”, – зазначив він.

Водночас він підкреслив, що наразі ПЦУ не приймала рішення щодо зміни календаря.

Отець Коваленко нагадав, що ПЦУ офіційно рішенням Синоду дозволила парафіям обирати, коли звершувати Різдвяне богослужіння.

За його словами, у Софії Київській святкуватимуть і 25 грудня, і 7 січня.

Він також висловив переконання, що на часі починати обговорення про те, щоб українська церква прийняла рішення про перехід на Новоюліанський календар.


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ІНФОРМПОЗИЦІЯДІТИ ЗАПОРІЖЖЯМІГМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Газета "МИГ" – издание с интереснейшей судьбой и историей. Первый номер ее, тогда еще "Комсомольця Запоріжжя", вышел 12 ноября 1939 года (с 1991 года "Комсомолець Запоріжжя" сменил название на "МИГ").

Все более 70-ти лет своего существования газета прошла вместе со страной, была активным участником всех этапов ее развития на пути к независимости Украины.

Журналисты газеты "МИГ" и ее дизайнеры – это профессионалы, опытные знатоки своего дела, поэтому не удивительно, что они – лауреаты многих областных, республиканских и международных конкурсов, обладатели различных стипендий. В свое время газета получила грант британского фонда WFD, грант посольства США в Украине и др.

В штате – более 50 сотрудников. Средний возраст – 38 лет. Каждый сотрудник (кроме водителей и уборщиц) имеет рабочий компьютер.

Газета имеет свою принципиальную позицию, никем не финансируется, ее владельцами издания являются сами журналисты.

С уважением,
редактор

Контакты

Адреса редакції:
69600, г. Запорожье, пр. Ленина, 152, 5-й этаж.

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в