misto.zp.ua

Он очень любил море...

Он очень любил море...

Наш головний редактор та натхненник, Якунін Олег Іванович народився 18 грудня 1969 року у Києві. Навчався у столичній школі #202 на Лісовому массиві, відвідував клуб юних моряків у Києві і проводив багато часу у бабусі, в Арцизі. Закінчив Київське річне училище та служив і працював на флоті. Поки не знайшов своє покликання у проектах: misto.zp.ua, afisha.zp.ua, depechemode.com.ua та багато інших вдалих проектів на базі myhost.net.ua Олег дуже любив свою маму і сумував до останнього дня за нею після її трагічної загибелі. Він вірив у Бога і людей. Засуджував несправедливість і завжди допомагав нужденним. Був сильним, мужнім, справедливим, люблячим і вірним, веселим, завжди готовим прийти на допомогу. Легким на підйом, душею компанії зі своїм заливистим сміхом і широкою посмішкою. Любив природу і тварин. Олег Якунін загинув на полі бою під Курахово 18 березня 2022 року, від осколку міни, захищаючи нас з вами від клятих окупантів. Він був найкращим у світі чоловіком і люблячим батьком для своїх дітей Артура і Тамари, справжнім другом. Він любив море і гарну музику, зокрема Depeche Mode, з яким пов'язано багато творчих проектів і веселих спогадів. Олег обіцяв, що обов'язково повернеться живий і здоровий, він завжди був оптимістом, був упевнений в нашій перемозі і що ми збудуємо кращу країну у майбутньому.


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
ПОЗИЦИЯИНДУСТРИАЛЬНОЕ ЗАПОРОЖЬЕМИГДЕТИ ЗАПОРОЖЬЯМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИMISTO.ИНФОРМЗАПОРІЗЬКА СІЧ
Про СМИ

Раздел "Новости Запорожья" - это самая исчерпывающая информация о событиях и происшествиях в самых ключевых сферах: политике, экономике, культуре, искусстве, образовании. Помимо этого, раздел содержит актуальные репортажи. Постоянно обновляемая лента новостей Запорожья и области всегда содержит самую актуальную и полезную информацию о нашем регионе.

Контакты

Контактная информация находится в разделе Контакты | О нас

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в