Лента статей
Про СМИ

Раздел "Новости Запорожья" - это самая исчерпывающая информация о событиях и происшествиях в самых ключевых сферах: политике, экономике, культуре, искусстве, образовании. Помимо этого, раздел содержит актуальные репортажи. Постоянно обновляемая лента новостей Запорожья и области всегда содержит самую актуальную и полезную информацию о нашем регионе.

Контакты

Контактная информация находится в разделе Контакты | О нас

misto.zp.ua

Олег Скрипка особисто презентував проект «Знай Україну» від «Київстар»

Олег Скрипка особисто презентував проект «Знай Україну» від «Київстар»

Про неї розповіли цього понеділка, 30 липня, у Великій конференц-залі Національної Академії Наук України на прес-конференції. Директор з корпоративних зв’язків «Київстар» Жанна Пархоменко зазначила, що компанія два роки готувалася до презентації цього проекту.

«Почуття любові починається, перш за все, зі знання. Тому презентувавши країні проект «Поділіться любов’ю до України», ми вирішили не спинятися на цьому і пішли далі», – зазначила пані Жанна, яка напередодні нам у дрібницях розповіла про нову ініціативу компанії.

Олег Скрипка особисто презентував проект «Знай Україну» від «Київстар»Після цього слово взяв головний герой «Знай Україну» Олег Скрипка.

«Іноді деякі речі потребують згоди чи внутрішнього компромісу. Тут нема ніякого компромісу – я відразу погодився долучитися до проекту, і це природно. Сам для себе я давно зрозумів, що тільки спільно можна робити прекрасні великомасштабні речі – культурні, патріотичні. Як то кажуть, гуртом і батька краще бити», – закінчив жартом свої перші слова артист на презентації та запросив усіх разом подивитися телевізійні ролики, в яких українців надихають більше дізнаватися про Україну.

Окрему частину презентації було відведено на роз’яснення практичної частини проекту – SMS-тестування, в якому щодня буде визначатися знавець на 20 000 грн., щотижня – знавець на 80 000 грн., а у фіналі – кращий знавець України, який отримає 1 000 000 гривень.

«Ми виходили з того, що такий проект має відповідати певним критеріям: мати просту механіку, інтуїтивну та просту тарифікацію, бути абсолютно прозорим у визначенні кращих знавців України, – зауважив присутнім директор з продуктів та нового бізнесу «Київстар» Олексій Киреєв. – Для реалізації задуманого ми прискіпливо шукали партнера. Ним став експерт з інформаційно-розважальних контент послуг із світовим досвідом «Велті». Однак більшу частину проекту ми робили на власних потужностях».

Пан Олексій пояснив присутнім усі подробиці участі в проекті – від попередніх умов до визначення кращих знавців України. Цю інформацію ви можете легко знайти тут.

На сайті у вас також є змога поставити будь-яке власне запитання, пов’язане з проектом «Знай Україну».

 

Завершилася презентація запитаннями до Олега Скрипки, інтерв’ю з яким читайте незабаром у нас на порталі, та випробовуванням власних сил у пробному SMS-тестуванні.

Щоб замовити справжню сесію запитань вже зараз – відправляйте SMS-повідомлення зі словом СТАРТ (START) на короткий номер 380. Бажаємо вам удачі!?


* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

Степ | 03.11 2012 в 03:19
Лохотрон. Пара десятков и вправду выигравших, а все остальные - подстава. Совести нет - озвучили количество баллов у лучшего "знатока" - такое количество баллов получить невозможно! По крайней мере, с наличным качеством обслуживания, как бы быстро ни отвечал, даже бот не справится с таком "знатоком"!

Ната | 18.09 2012 в 19:59
Автоматичний пошук відповідей на запитання акції \"Знай Україну\" znay-ukrainu.in.ua

Ната | 18.09 2012 в 19:58
Автоматичний пошук відповідей на запитання акції "Знай Україну"

Андрей | 17.08 2012 в 13:31
быстрый поиск ответов: znay-ukrainu.in.ua

Мари | 17.08 2012 в 13:20
быстрый поиск ответов: быстрый поиск ответов: znay-ukrainu.in.ua

Натали | 15.08 2012 в 23:39
Мне кажется очень странным, что за пару месяцев до выборов, Киевстар затеял такую хитрую акцию! В пункте договора которой стоит (цитата) "Готовність Абонента надати детальну інформацію про себе для її подальшого використання ..." Если учитывать сколько анонимных абонентов у Киевстара, то это будет очень "дорогая" информация!

ПОЗИЦИЯ
МЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИ
МИГ
ИНДУСТРИАЛЬНОЕ ЗАПОРОЖЬЕ
MISTO.ИНФОРМ
ДЕТИ ЗАПОРОЖЬЯ
РАЦИОНАЛЬНАЯ ГАЗЕТА
РОСТ
ПОРОГИ
КЛЯКСА. ГАЗЕТА ДЛЯ ШКОЛЬНИКОВ
ЗАПОРІЗЬКА СІЧ
СОДРУЖЕСТВО
ПРАВДА (АРХИВ)
ЗАПОРОЖСКИЙ ПЕНСИОНЕР (АРХИВ)
УЛИЦА ЗАРЕЧНАЯ (АРХИВ)
ВЕРЖЕ (АРХИВ)
МРИЯ (АРХИВ)
НАДЕЖДА (АРХИВ)
ГОРОЖАНИНЪ (АРХИВ)
БЕРДЯНСК ДЕЛОВОЙ (АРХИВ)
ИСТЕБЛИШМЕНТ. АНАЛИТИКА (АРХИВ)
ОСТРОВ СВОБОДЫ (АРХИВ)
ЖУРНАЛ ЧУДО (АРХИВ)
ОКРУЖАЮЩАЯ СРЕДА. ТРК АЛЕКС (АРХИВ)
БЕЛАЯ СТРЕЛА (АРХИВ)
ЗНАМЯ ТРУДА (АРХИВ)
АВТОПАРК (АРХИВ)
МИГ по ВЫХОДНЫМ (АРХИВ)
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | | follow us on | читайте нас в