misto.zp.ua

Окупанти будують укріплення в Запорізькій області - відео

 

Окупанти укріплюються у Запорізькій області

Росіяни почали користуватися залізницею у Бердянську для доставки будівельних матеріалів. Про це повідомляють місцеві жителі.

— За сьогодні вже 6 разів їхав кран, вони із Бердянська везуть якісь бетонні плити, повертається порожнім, — пишуть з окупованого міста бердянці.

Де саме військові облаштовують укріплення — наразі невідомо. Залізнична колія з Бердянська тягнеться до Токмака і Полог, де пролягає лінія фронту. Про це повідомили у телеграм-каналі «Бердянськ новини online».

Зазначимо, що днями в окупованому Бердянську партизани влаштували вибух перед будинком колаборанта.

«Якщо рашисти ще не зрозуміли, то ніхто не має наміру зупинятися на початому. Сьогодні вночі біля будинку «заступника мера», стався вибух через недбале використання газового обладнання. Кожного зрадника та окупанта чекає покарання», – повідомили у телеграм-каналі Бердянської партизанської армії.

Днем раніше у Бердянську сталися два вибухи в районі вулиці Північної. Там перебуває прикордонна частина, тимчасово захоплена рашистами під ворожу військову базу.

Антонина ФРОЛОВА


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ІНФОРМПОЗИЦІЯДІТИ ЗАПОРІЖЖЯІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯМІГМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Областна газета «Індустріальне Запоріжжя» плюс «Панорама» - єдина щоденна газета: виходить 4 рази на тиждень та 16 – на місяць всього за 6,95!
У ній - всі події міста та області, по Україні та у світі, корисні поради, новини культури та спорту. Передплатники газети тричі на рік беруть участь у акціях із цінними подарунками.

Контакты

Адреса редакції:
69600, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 152

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в