misto.zp.ua

Огляд шин Michelin Latitude Cross

Огляд шин Michelin Latitude Cross

Автошини Michelin Latitude Cross – це літня гума преміумкласу, призначена для повнопривідних автомобілів. Покришки демонструють відмінні ходові якості як на міських дорогах, так і в умовах бездоріжжя. Автолюбителі з Києва та Харкова із задоволенням купують шини Michelin Latitude Cross https://shiny-diski.com.ua/uk/michelin-latitude-cross для своїх авто.

Про шини Michelin Latitude Cross

Виробником автошин Michelin Latitude Cross є всесвітньо відомий французький концерн Michelin. Для виготовлення використовується гумова суміш Terrain Proof, яка дуже схожа за складом з компаундами для промислових шин. Завдяки цьому гума має високу продуктивність на будь-якому покритті.

Суміш Terrain Proof стійка до зношування протектора під час експлуатації на кам'янистих дорогах. Компаунд повністю пристосований до їзди бездоріжжям і має відмінну стійкість до пошкоджень.

У покришках Michelin Latitude Cross використана технологія Silent Tread Design, яка сприяє поліпшенню акустичного комфорту, роблячи контакт колеса з дорогою м'яким і плавним. Виробникові вдалося нівелювати вплив ударів протекторних блоків по поверхні дороги, які є джерелом шуму.

Плюси та мінуси покришки Michelin Latitude Cross

Переваги Michelin Latitude Cross такі:

 • відмінна керованість;
 • курсова стійкість;
 • маневреність і стійкість до бічних навантажень;
 • акустичний комфорт завдяки використанню технології Silent Tread Design;
 • відмінне зчеплення з сухим і мокрим дорожнім полотном;
 • хороша прохідність по пересіченій місцевості за відсутності доріг;
 • поліпшені характеристики гальмування;
 • знижений знос протектора завдяки використанню компаунда Terrain Proof;
 • гума зношується рівномірно через правильно розподілений тиск колеса на пляму контакту з дорогою (за умови правильного балансування);
 • довгий термін експлуатації.

Серед недоліків користувачі покришок з Києва та Харкова вказують на їхню гучність у перші дні використання після купівлі, після обкатки ефект зникає. Зазвичай гума гучніша за низької швидкості руху вибоїстою дорогою. На рівній автотрасі шуму немає. 

Також водії радять ретельно стежити за тиском, тому що за його відхилення на 0,2-0,3 бара погіршується зчеплення колеса на мокрій ґрунтовій дорозі, автомобіль зносить у колію. Ще один несуттєвий мінус – дрібні камінчики та гравій забиваються в прорізи протектора і дуже складно звідти витягуються, створюючи шум під час їзди.

Протектор автошини Michelin Latitude Cross

Профіль протектора має асиметричний малюнок, що складається з двох незалежних частин. Частини розділені поздовжнім водовідвідним каналом, а також мають структуровану мережу канавок, що створює потужну і розгалужену дренажну систему. У сукупності канали та канавки ефективно евакуюють воду і бруд із зони контакту колеса з дорожнім покриттям, мінімізуючи ризик аквапланування.

Жорсткі плечові деталі профілю зі здвоєними блоками сприяють впевненому проходженню нерівностей і ефективному гальмуванню. Боковини мають достатню еластичність, щоб безболісно перетинати ями та вибоїни. Усередині розташоване кордове армування, що захищає від пошкоджень і деформації під час навантажень не тільки шин, а й колісних дисків.

Для яких автомобілів підійде гума Michelin Latitude Cross

Автомобільна гума Michelin Latitude Cross призначена для повнопривідних автомобілів – кросоверів, джипів, пікапів, таких як Toyota RAV4, Nissan Qashqai, Honda CR-V, Mitsubishi Pajero, Land Rover, BMW X5 та інших. Виробник випускає кілька розмірів покришок (R15-R21). У кожному розмірі можна підібрати відповідні шини для свого авто.

Обзор шин Michelin Latitude Cross

Автошины Michelin Latitude Cross — это летняя резина премиум-класса, предназначенная для полноприводных автомобилей. Покрышки демонстрируют отличные ходовые качества как на городских дорогах, так и в условиях бездорожья. Автолюбители из Киева и Харькова с удовольствием покупают шины Michelin Latitude Cross https://shiny-diski.com.ua/michelin-latitude-cross для своих авто.

Про шины Michelin Latitude Cross

Производителем автошин Michelin Latitude Cross является всемирно известный французский концерн Michelin. Для изготовления используется резиновая смесь Terrain Proof, которая очень схожа по составу с компаундами для промышленных шин. Благодаря этому резина обладает высокой производительностью на любом покрытии.

Смесь Terrain Proof устойчива к износу протектора при эксплуатации на каменистых дорогах. Компаунд полностью приспособлен к езде по бездорожью и имеет отличную устойчивость к повреждениям.

В покрышках Michelin Latitude Cross использована технология Silent Tread Design, которая способствует улучшению акустического комфорта, делая контакт колеса с дорогой мягким и плавным. Производителю удалось нивелировать воздействие ударов протекторных блоков по поверхности дороги, которые являются источником шума.

Плюсы и минусы покрышки Michelin Latitude Cross

Преимущества Michelin Latitude Cross следующие:

 • отличная управляемость;
 • курсовая устойчивость;
 • маневренность и устойчивость к боковым нагрузкам;
 • акустический комфорт за счет использования технологии Silent Tread Design;
 • отличное сцепление с сухим и мокрым дорожным полотном;
 • хорошая проходимость по пересеченной местности при отсутствии дорог;
 • улучшенные характеристики торможения;
 • сниженный износ протектора благодаря использованию компаунда Terrain Proof;
 • резина изнашивается равномерно из-за правильно распределенного давления колеса на пятно контакта с дорогой (при условии правильной балансировки);
 • долгий срок эксплуатации.

Среди недостатков пользователи покрышек из Киева и Харькова указывают на их шумность в первые дни использования после покупки, после обкатки эффект пропадает. Обычно резина более шумная при низкой скорости движения по ухабистой дороге. На ровной автотрассе шума нет. 

Также водители советуют тщательно следить за давлением, потому что при его отклонении на 0,2–0,3 бар ухудшается сцепление колеса на мокрой грунтовой дороге, автомобиль сносит в колею. Еще один несущественный минус — мелкие камешки и гравий забиваются в прорези протектора и очень сложно оттуда извлекаются, создавая шум при езде.

Протектор автошины Michelin Latitude Cross

Профиль протектора имеет асимметричный рисунок, состоящий из двух независимых частей. Части разделены продольным водоотводящим каналом, а также имеют структурированную сеть канавок, создающую мощную и разветвленную дренажную систему. В совокупности каналы и канавки эффективно эвакуируют воду и грязь из пятна контакта колеса с дорожным покрытием, минимизируя риск аквапланирования.

Жесткие плечевые детали профиля со сдвоенными блоками способствуют уверенному прохождению неровностей и эффективному торможению. Боковины имеют достаточную эластичность, чтобы безболезненно пересекать ямы и ухабы. Внутри расположено кордовое армирование, защищающее от повреждений и деформации при нагрузках не только шин, но и колесных дисков.

Для каких автомобилей подойдет резина Michelin Latitude Cross

Автомобильная резина Michelin Latitude Cross предназначена для полноприводных автомобилей — кроссоверов, джипов, пикапов, таких как Toyota RAV4, Nissan Qashqai, Honda CR-V, Mitsubishi Pajero, Land Rover, BMW X5 и других. Производитель выпускает несколько размеров покрышек (R15–R21). В каждом размере можно подобрать подходящие шины для своего авто.


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Лента статей
ПОЗИЦІЯ
ПОРОГИ
МІГ
МЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИ
MISTO.ІНФОРМ
ДІТИ ЗАПОРІЖЖЯ
ІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯ
РАЦИОНАЛЬНАЯ ГАЗЕТА (АРХИВ)
ЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
РОСТ (АРХИВ)
КЛЯКСА. ГАЗЕТА ДЛЯ ШКОЛЬНИКОВ (АРХИВ)
СОДРУЖЕСТВО (АРХИВ)
ПРАВДА (АРХИВ)
УЛИЦА ЗАРЕЧНАЯ (АРХИВ)
ЗАПОРОЖСКИЙ ПЕНСИОНЕР (АРХИВ)
ВЕРЖЕ (АРХИВ)
МРИЯ (АРХИВ)
НАДЕЖДА (АРХИВ)
ГОРОЖАНИНЪ (АРХИВ)
БЕРДЯНСК ДЕЛОВОЙ (АРХИВ)
ОСТРОВ СВОБОДЫ (АРХИВ)
ЖУРНАЛ ЧУДО (АРХИВ)
БЕЛАЯ СТРЕЛА (АРХИВ)
ЗНАМЯ ТРУДА (АРХИВ)
АВТОПАРК (АРХИВ)
МИГ по ВЫХОДНЫМ (АРХИВ)
Про СМИ

Розділ "Новини Запоріжжя" - це найвичерпніша інформація про події та події у найголовніших сферах: політиці, економіці, культурі, мистецтві, освіті. Крім цього розділ містить актуальні репортажі. Стрічка новин, що постійно оновлюється, Запоріжжя та області завжди містить найактуальнішу та корисну інформацію про наш регіон

Контакты

Контактна інформація знаходиться у розділі Контакти | Про нас

Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |