misto.zp.ua

Облводоканал» Запорізької обласної ради отримав обладнання для забезпечення населення питною водою

Облводоканал» Запорізької обласної ради отримав обладнання для забезпечення населення питною водою

 
За підтримки Міжнародного Комітету Червоного Хреста КП «Облводоканал» отримав обладнання для забезпечення населення питною водою

Обладнання дозволить забезпечити підвіз та очищення води в тих населених пунктах, де через бойові дії пошкоджено системи водопостачання.

Днями фахівці КП «Облводоканал» провели випробування нової техніки у присутності першого заступника голови обласної ради Людмили Любім та представників МКЧХ.

Це мобільна установка для очищення поверхневих та артезіанських вод, яка дозволяє очищувати воду в будь-яких умовах з різних джерел до високого рівня якості, придатного для споживання. До слова, обладнання виготовляють в Україні. Та два автомобілі з цистернами для підвозу питної води. Під час випробувань забір води здійснили з Дніпра, після проведення контролю якості, вже очищеною водою заповнили нову цистерну великої місткості.

За словами директора КП «Облводоканал» Сергія Басанського, наразі також за підтримки Червоного Хреста вже придбані мобільні резервуари для води, зокрема їх використовуватимуть у Степногірську – через бойові дії у населеному пункті відсутнє водопостачання. Наповнювати їх питною водою будуть з допомогою нових водовозів. Коли ж дозволить безпекова ситуація, використовуючи мобільну систему очищення, фахівці зможуть здійснювати забір води з наявних свердловин й після очищення заповнювати резервуари для забезпечення централізованого водопостачання.

– За наявною інформацією, Червоний Хрест вже надав Облводоканалу обладнання на суму близько 12 млн, – прокоментувала перший заступник голови облради Людмила Любім. – І це ще тільки частина спільної праці. Ми дуже цінуємо таку підтримку, бо підприємство перебуває у складній ситуації: частина виробничих потужностей перебуває на непідконтрольній території або в зоні бойових дій, брак обігових коштів на оновлення обладнання і т.д. Проте, підприємство працює, а фахівці роблять усе можливе аби люди були з водою, з водою, придатної для безпечного споживання. Для обласної влади – це пріоритет.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
МІГІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯMISTO.ІНФОРМПОЗИЦІЯДІТИ ЗАПОРІЖЖЯМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Газета "МИГ" – издание с интереснейшей судьбой и историей. Первый номер ее, тогда еще "Комсомольця Запоріжжя", вышел 12 ноября 1939 года (с 1991 года "Комсомолець Запоріжжя" сменил название на "МИГ").

Все более 70-ти лет своего существования газета прошла вместе со страной, была активным участником всех этапов ее развития на пути к независимости Украины.

Журналисты газеты "МИГ" и ее дизайнеры – это профессионалы, опытные знатоки своего дела, поэтому не удивительно, что они – лауреаты многих областных, республиканских и международных конкурсов, обладатели различных стипендий. В свое время газета получила грант британского фонда WFD, грант посольства США в Украине и др.

В штате – более 50 сотрудников. Средний возраст – 38 лет. Каждый сотрудник (кроме водителей и уборщиц) имеет рабочий компьютер.

Газета имеет свою принципиальную позицию, никем не финансируется, ее владельцами издания являются сами журналисты.

С уважением,
редактор

Контакты

Адреса редакції:
69600, г. Запорожье, пр. Ленина, 152, 5-й этаж.

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в