misto.zp.ua

На запорізьких мостах будівельні роботи ведуться на декількох спорудах.

На запорізьких мостах будівельні роботи ведуться  на декількох спорудах.

Станом на 11 січня будівельні роботи на запорізьких мостах ведуться одночасно на декількох спорудах.

Служба автомобільних доріг зазначає, що на низових частинах балкового мосту (споруда № 4) та на підходах до нього (споруди № 3 та № 5) вже більшість робіт завершено. Вже опущенно прогонову будову на опорні частини та влаштовано деформаційні шви. Наразі виконуються роботи з влаштування підпірної стінки на з’їзді зі споруди № 5.

На шляхопроводі над кільцем на о. Хортиця та з’їзді з вантового мосту на острів наразі фахівці виконують монтаж бар’єрної огорожі.

На даний момент на верховій частині вантового мосту (споруда № 10) мостобудівники вже закінчили монтаж деформаційних швів та продовжують встановлювати перильну та бар’єрну огорожі. До того ж, все ще відбувається влаштування декоративного освітлення та монтаж жолобів під кабельну розводку.

А на низовій частині десятої споруди працівники виконують роботи з монтажу тимчасових опор в прогоні.

На з’їздах з вантового мосту виконується монтаж бар’єрної огорожі, влаштування тимчасового електропостачання, зливової каналізації та перевлаштування мереж дощової каналізації.

На з’їзді з низової частини вантового мосту зараз встановлюються опорні частини на підферменні площадки.

Також продовжуються роботи на залізничному шляхопроводі (споруда № 18) та на об’єкті будівництва комплексу воєнізованої охорони залізничного мосту (ВОХР).

Будівельні роботи на флагмані президентської програми ведуться безперебійно та згідно з встановленим графіком.

Департамент культури та інформаційної політики ЗОДА


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
ДІТИ ЗАПОРІЖЖЯMISTO.ІНФОРМПОЗИЦІЯІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯМІГМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Газета "МИГ" – издание с интереснейшей судьбой и историей. Первый номер ее, тогда еще "Комсомольця Запоріжжя", вышел 12 ноября 1939 года (с 1991 года "Комсомолець Запоріжжя" сменил название на "МИГ").

Все более 70-ти лет своего существования газета прошла вместе со страной, была активным участником всех этапов ее развития на пути к независимости Украины.

Журналисты газеты "МИГ" и ее дизайнеры – это профессионалы, опытные знатоки своего дела, поэтому не удивительно, что они – лауреаты многих областных, республиканских и международных конкурсов, обладатели различных стипендий. В свое время газета получила грант британского фонда WFD, грант посольства США в Украине и др.

В штате – более 50 сотрудников. Средний возраст – 38 лет. Каждый сотрудник (кроме водителей и уборщиц) имеет рабочий компьютер.

Газета имеет свою принципиальную позицию, никем не финансируется, ее владельцами издания являются сами журналисты.

С уважением,
редактор

Контакты

Адреса редакції:
69600, г. Запорожье, пр. Ленина, 152, 5-й этаж.

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в