misto.zp.ua

На блокпості у Василівці росіяни заблокували більше тисячі машин - відео

 

Проїзд через Василівку закритий

З учорашнього дня росіяни на невизначений термін закрили проїзд до Запоріжжя через Василівку. Причина — проведення активних бойових дій. Людей, які хочуть евакуюватися з окупованих територій до Запоріжжя, закликають не їхати цим маршрутом.

На данний момент перед блокпостом у Василівці знаходяться понад тисячі машин. В автівках без їжі та води знаходяться жінки та діти. Коли вони зможуть доїхати до Запоріжжя, невідомо.

Допомогти людям вирішила обласна влада. Їм доставили воду та їжу. Про це повідомила заступниця голови Запорізької ОВА Злата Некрасова.

Нагадаємо, що росіяни посилюють угруповання військ на напрямку Пологи – Оріхів. Також противник проводить заходи щодо утримання зайнятих рубежів.

Валентина ТВЕРДОХЛЕБ


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
ПОЗИЦИЯИНДУСТРИАЛЬНОЕ ЗАПОРОЖЬЕМИГДЕТИ ЗАПОРОЖЬЯМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИMISTO.ИНФОРМЗАПОРІЗЬКА СІЧ
Про СМИ

Областная газета «Индустриальное Запорожье» плюс «Панорама» - единственная ежедневная газета: выходит 4 раза в неделю и 16 - в месяц всего за 6,95!
В ней - все события города и области, по Украине и в мире, полезные советы, новости культуры и спорта. Подписчики газеты три раза в год участвуют в акциях с ценными подарками.

Контакты

Адрес редакции:
69600, г. Запорожье, пр. Ленина 152
Телефоны:
228-30-15 (приемная)
228-30-17, 228-30-18 (новости)
228-13-31 (экономика)
228-12-32 (культура)
228-30-19 (Контакт)
228-30-21 (спорт)
Интернет-сайт:
www.iz.com.ua
E-mail:
advert@iz.com.ua (служба рекламы)
marketing@iz.com.ua (служба реализации)

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в