misto.zp.ua

Мінометна батарея запорізького батальйону тероборони нищить ворога та його техніку

 
 

Мінометники в мирному житті працювали в різних сферах

Окремий батальйон територіальної оборони м. Запоріжжя виконує свій обов’язок перед народом України та відкидає будь-яку можливість для ворожих окупаційних військ російсько-білоруського союзу прорвати нашу оборону в зоні відповідальності Запорізької окремої бригади територіальної оборони.

«Інженер», в цивільному житті начальник будівельної ділянки; «Місцевий» — моряк на контейнеровозах; «Куба» — зварювальник на заводі. Хлопці — мінометний розрахунок в батареї. Цивільне життя відставлено у бік.

Зараз вони не працівники, а Чоловіки. Бо під вікном рідного міста стоїть орда рашистів. Саме з великої літери потрібно писати, коли мова йде про людей, готових віддати своє життя за безпеку суспільства та майбутнього покоління, яке зараз ще бігає пішки під стіл!

Мінометна батарея батальйону виконує ураження особового складу, снайперів, легкоброньованої техніки та навіть танків. Міномети мають властивості для ураження в окопах, за стінами, парканами, іншими захисними спорудами. Смерть рашистським окупантам!

Разом до перемоги! Слава Україні!

 Ирина ЕГОРОВА


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ІНФОРМПОЗИЦІЯІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯМІГДІТИ ЗАПОРІЖЖЯМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Областна газета «Індустріальне Запоріжжя» плюс «Панорама» - єдина щоденна газета: виходить 4 рази на тиждень та 16 – на місяць всього за 6,95!
У ній - всі події міста та області, по Україні та у світі, корисні поради, новини культури та спорту. Передплатники газети тричі на рік беруть участь у акціях із цінними подарунками.

Контакты

Адреса редакції:
69600, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 152

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в