misto.zp.ua

Мілана Брайцара

Дівчині терміново потрібна операція.

Мілана Брайцара

Мілана Брайцара, 03.01.2008 року народження

Діагноз: фолікулярні кісти нижньої щелепи, гіперпластичний гайморит. Цукровий діабет.

Новини про лікування

Виписка

Як допомогти?

Звіт про надхоження та витрати пожертв

«Сльози навертаются, коли я бачу у своєї дитини поколоті пальчики та шрами на животі від введень інсуліну, - пише нам мама Мілани Брайцари. - Моїй дівчинці дуже рано довелося стати дорослою та самостійною».

Мілана росла здоровою та спортивною дівчинкою. З дитинства вона гарно малює, вміє тонко передати об'єкти в русі. В одинадцять років Мілана почала займатися боксом. А в тринадцять, після тяжкого бронхіту, який призвів до реанімації, виявили інсулінозалежний цукровий діабет.

Мілана була змушена звикати до нового життя: відмовитися від звичного раціону харчування, контролювати цукор у крові та розраховувати і вводити інсулін. Прийшлося залишити улюблений спорт.

Нещодавно у Мілани напухла щока. КТ-обстеження виявило численні кісти, дві з яких мають розмір до 7 см. Вони проросли у щелепу та спровокували її руйнування. Дівчині терміново потрібна складна операція з видалення кіст, зубів мудрості та заміни кісток нижньої щелепи.

Операцію планували у два етапи, але все ускладнює цукровий діабет, при якому рани гояться складно та досить повільно. Тому лікарі вирішили зробити величезний обсяг роботи за один раз.

Для збору 65 тисяч гривень в нас є приблизно два тижні. Друзі, звертаємось до вас за допомогою! Тільки разом ми зможемо дати змогу Мілані одужати!


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ІНФОРМПОЗИЦІЯДІТИ ЗАПОРІЖЖЯМІГМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

В 2004 году один молодой человек решил помочь детям в интернате. Парня звали Альберт Павлов, и он хотел подготовить детей к выходу во взрослую жизнь. Ведь за воротами интерната нет нянь и воспитателей, а на завтрак, обед и ужин надо сначала заработать. Так появился проект www.deti.zp.ua

В 2007 году проект перерос в Благотворительный фонд «Счастливый ребёнок» с офисом, сотрудниками и счетами в банке. Сейчас фонд объединяет тысячи жертвователей, и помогает детям, больницам, малообеспеченным и приёмным семьям. Ежегодно объём помощи составляет несколько миллионов гривен.

В этой рубрике мы размещаем актуальную информацию фонда о нуждах детей, лишенных родительской заботы, а также о потребностях тяжело больных ребят.

Надеемся на Вашу поддержку и помощь!

Контакты

Благотворительный фонд «Счастливый ребёнок»

Сайт: www.deti.zp.ua
Email: info@deti.zp.ua
FB: @detizpua
Телефоны:
+380 (50) 452-03-92
+380 (96) 700-55-91 (моб.)

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в