У п’ятницю, 21 березня, лондонський аеропорт “Гітроу” повністю припинив роботу через масштабне відключення електроенергії, викликане пожежею на сусідній електропідстанції.
Про це йдеться в офіційній заяві аеропорту, передає “Європейська правда”.
Адміністрація аеропорту повідомила, що закриття триватиме до кінця доби і закликали пасажирів не приїжджати до аеропорту за жодних обставин.
“Ми не маємо чіткої інформації, коли електропостачання буде стабільно відновлено. Щоб гарантувати безпеку пасажирів і персоналу, ми змушені закрити Хітроу до кінця доби”, – йдеться в заяві.
Sky News пише, що займання виникло близько опівночі на електропідстанції в районі Гейз, приблизно за 2,4 км від аеропорту. На місце прибули бригади Лондонської пожежної служби.
Внаслідок пожежі почалися масові перебої з електрикою, які зачепили не лише аеропорт, а й навколишні райони. Із зони інциденту було евакуйовано близько 150 людей, також встановлено 200-метрову зону безпеки.
Очевидці публікують у мережі фото і відео, де видно високі стовпи полум’я та густий чорний дим, що підіймався над місцем пожежі.
/www.eurointegration.com.ua/news/2025/03/21/7207689/
Один із терміналів аеропорту /uk.wikipedia.org/wiki/Лондон-ГітроуХітроу –
- Лондонський аеропорт Хітроу тимчасово закрили через пожежу на електропідстанції, що спричинила масштабне знеструмлення.
- Пожежа сталася на підстанції в місті Хейс, залишивши тисячі будинків без електрики, і понад 120 літаків змушені змінити маршрут.
- Аеропорт залишатиметься закритим щонайменше до 23:59 21 березня, а мешканців закликають тримати вікна та двері зачиненими через задимлення.
- Понад 16 000 будинків постраждали від відключення електроенергії в Хейз, Хаунслоу та прилеглих районах.
Комментарии:
нет комментариев