misto.zp.ua

Компактний VELO — вдале рішення для подорожей

• на правах рекламы

Компактний VELO — вдале рішення для подорожей

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.

Поїздки в інші країни часто пов’язані з певними труднощами: як правильно провозити великий багаж, очікування рейсу, тривалі переїзди в поїзді або на літаку. У таких умовах не завжди зручно носити із собою об’ємні пачки . Вдалим рішенням може стати в асортименті бренду VELO — компактні паучі VELO Berry Frost MINI, або інший смак VELO Tropic Breeze MINI.

Чим примітні нікотинові паучі VELO MINI

Головна особливість цих паучів — компактність, адже вони на цей час є найменшими в лінійці. Попри невеликий розмір і найнижчу міцність, у продукту досить виражений смак.

Berry Frost MINI має вишукане поєднання ягідного смаку з прохолодною свіжістю м’яти та ментолу, також в лінійці є інший смак Tropic Breeze MINI, що має поєднання тропічних фруктів. Додаткову інформацію можна дізнатися на офіційному сайті VELO в Україні — https://go-velo.com.ua/ru/products/berry-frost-medium-mini

Як і в будь-яких інших нікотинових паучах цього бренду, у складі паучів VELO Mini немає тютюну. Основними компонентами є:

  • нікотин;
  • мікрокристали целюлози;
  • вода;
  • підсолоджувачі та ароматизатори.

Треба також зауважити, що ці нікотинові паучі мають 2 рівень міцності, який позначений на кришці банки у вигляді двох крапок. Це означає, що цей продукт підходить повнолітнім споживачам нікотину, хто тільки починає знайомство з паучами VELO.

Згодом, якщо вам захочеться спробувати варіант із більш високим рівнем міцності, можна віддати перевагу паучам з трьома або чотирма крапками. Найміцніший продукт в актуальній лінійці бренду — Urban Vibe Ultra з п’ятьма крапками та X-Freeze Ultra.

Чому паучі VELO Berry Frost MINI можуть сподобатися повнолітнім споживачам нікотину, хто любить подорожі

Ці компактні паучі зручно носити із собою, оскільки вони практично не займають зайвого місця. Попри невеликий розмір, їх можна легко діставати з банки та швидко розміщувати між верхньою губою і яснами, практично не відволікаючись від інших справ.

Використані паучі Berry Frost Mini потрібно утилізувати. Однак якщо такої можливості немає, досить покласти їх у спеціальне відділення всередині кришки. Це просто і зручно, тому що вам не знадобиться в терміновому порядку шукати найближчий сміттєвий контейнер.

Особливості використання нікотинових паучів VELO MINI

Нікотинові паучі не залишають неприємного запаху й ніяк не заважають оточуючим. Ви зможете користуватися паучами на автовокзалі, в аеропорту та навіть подорожуючи всередині салону літака.

В одній банці VELO Berry Frost MINI міститься 20 паучів. Після відкриття упаковки продукт потрібно зберігати не довше одного тижня. Якщо ви знаєте, яку кількість упродовж дня використовуєте, то зможете заздалегідь замовити необхідну кількість, наприклад, на офіційному сайті VELO.

З огляду на невеликий розмір VELO Berry Frost MINI, вони не займуть багато місця в сумці, тому ви з легкістю зможете покласти їх з собою. Також в асортименті VELO MINI є інші міцності та смаки, серед яких ви зможете обрати ті, що підійдуть вам найбільше. Усе це робить їх вдалим рішенням для повнолітнім споживачів нікотину практично для будь-яких подорожей як по Україні, так і за її межами.


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Лента статей
MISTO.ІНФОРМПОЗИЦІЯІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯМІГМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИДІТИ ЗАПОРІЖЖЯЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Розділ "Новини Запоріжжя" - це найвичерпніша інформація про події та події у найголовніших сферах: політиці, економіці, культурі, мистецтві, освіті. Крім цього розділ містить актуальні репортажі. Стрічка новин, що постійно оновлюється, Запоріжжя та області завжди містить найактуальнішу та корисну інформацію про наш регіон

Контакты

Контактна інформація знаходиться у розділі Контакти | Про нас

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в