misto.zp.ua

Хвилина мовчання: вшануймо батька-вихователя дитячого будинку сімейного типу з Рубіжного Віталія Целухіна

О 9-й ранку щодня в Україні вшановують пам’ять громадян, які загинули внаслідок дій Росії. В цей раз згадаймо Віталія Целухіна з Рубіжного, який був батьком -вихователем дитячого будинку сімейного типу.

Фото: evacuation.city

Віталій Целухін у 2011 році створив прийомну сім’ю, а потім заснував дитячий будинок сімейного типу. Він був батьком-вихователем двох своїх та ще 9 прийомних дітей. Наймолодшій — 3 роки, а найстаршій — 16.

“Діти любили бути з татом, бо з ним весело та цікаво, особливо влітку на пасіці. З татом можна рибалити, купатися, їздити на екскурсію в інші міста”, — згадує Віталія його дружина Ірина.

Коли Росія відкрито вдерлася в Україну, майже вся родина евакуювалася на Прикарпаття. Віталій єдиний залишився у Рубіжному, щоб берегти будинок та волонтерити.

30 березня російські військові накрили вогнем квартал, де була оселя. Дружина каже, Віталій поліз на дах і намагався загасити пожежу під час обстрілу. Однак наступний снаряд вбив чоловіка. Загалом в той дім прилетіли 15 снарядів.

Донька загиблого Альона каже, що цей удар був прицільним, адже російські військові могли знати, що родина Целухіних була проукраїнською, і разом з іншими активістами вони відкрили штаб допомоги та тероборони.

 

Фото: evacuation.city

 

Фото: evacuation.city

Дружина Віталія Целухіна каже, що її чоловік пішов занадто рано. Він ще мав навчити своїх дітей керувати машиною, ремонтувати меблі та просто жити.

Вшануймо хвилиною мовчання Віталія Целухіна.


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
ІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯМІГПОЗИЦІЯДІТИ ЗАПОРІЖЖЯMISTO.ІНФОРММЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

В 2004 году один молодой человек решил помочь детям в интернате. Парня звали Альберт Павлов, и он хотел подготовить детей к выходу во взрослую жизнь. Ведь за воротами интерната нет нянь и воспитателей, а на завтрак, обед и ужин надо сначала заработать. Так появился проект www.deti.zp.ua

В 2007 году проект перерос в Благотворительный фонд «Счастливый ребёнок» с офисом, сотрудниками и счетами в банке. Сейчас фонд объединяет тысячи жертвователей, и помогает детям, больницам, малообеспеченным и приёмным семьям. Ежегодно объём помощи составляет несколько миллионов гривен.

В этой рубрике мы размещаем актуальную информацию фонда о нуждах детей, лишенных родительской заботы, а также о потребностях тяжело больных ребят.

Надеемся на Вашу поддержку и помощь!

Контакты

Благотворительный фонд «Счастливый ребёнок»

Сайт: www.deti.zp.ua
Email: info@deti.zp.ua
FB: @detizpua
Телефоны:
+380 (50) 452-03-92
+380 (96) 700-55-91 (моб.)

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в