misto.zp.ua

Євросоюз офіційно підтвердив рішення щодо стелі цін на російську нафту

Євросоюз офіційно підтвердив рішення щодо стелі цін на російську нафту

Увечері 2 грудня Європейський Союз офіційно підтвердив рішення про стелю цін на російську нафту, ухвалене після тривалих обговорень. Відповідна публікація з'явилася у Twitter-акаунті чеського головування у Раді Євросоюзу.

 
Конкретний рівень раніше дізналося агентство Bloomberg — йдеться про 60 доларів за барель. Головною перешкодою для розв'язання була позиція Польщі: більша частина держав пропонувала діапазон 65-70 доларів за барель, але Варшава виступала радикально, вимагаючи встановити обмеження в 30 доларів.
 
А умовою для ухвалення рішення був консенсус усіх країн Європейського союзу. Вихідно очікувалося, що деталі буде оголошено вже 23 грудня, але Варшава компроміс заблокувала. Польща вважала вищий рівень щедрим подарунком для Росії, оскільки він дозволяє продовжувати заробляти на постачанні нафти.
 
Схема із граничними цінами на нафту спочатку розроблялася на рівні G7, і несподівану підтримку вищій стелі надали США. За даними Reuters, на початок грудня вони закликали європейських колег з обережністю підходити до встановлення жорстких обмежень, не ґрунтуючись лише на даних про те, що деякі партії російської Urals і так продаються дуже дешево.

 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ІНФОРМПОЗИЦІЯДІТИ ЗАПОРІЖЖЯМІГМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Сергей Знаменский - шеф-редактор газеты ПозицияНазвание издания Всеукраинская об- щественно-полити - ческая газета  "Позиция" говорит само за себя - мы имеем своё обоснованное мнение по ряду концептуальных вопросов общественно-политической жизни страны. Среди приоритетных направлений нашей работы: критичный подход к оценке работы власти любого уровня; направленная журналистская работа по реализации идей построения гражданского общества в Украине; устоявшиеся моральные ценности; следование принципам журналистской этики; вопросы интеграции Украины в цивилизованное сообщество; духовные ценности славянских народов.

Коллектив редакции использует аналитический подход при подготовке своих материалов, рассчитанных на самый широкий возрастной и социальный диапазон, но в первую очередь - на думающего собеседника, небезразличного к окружающему нас миру.

Контакты
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в