misto.zp.ua

Інформація для усиновлення або тимчасового прихистку дітей

Як мають харчуватися діти, які навчаються в режимі онлайн?

У Мінсоцполітики надають інформацію про те, де та як онлайн можна отримати більше інформації, залишити заяву на первинну консультацію з усиновлення або подати заяву на кандидатство в усиновлювачі.

По-перше, можна скористатися чат-ботом “Дитина не сама”  @dytyna_ne_sama_bot. Це ресурс допомоги дітям у воєнний час. Ним варто скористатися, якщо:

Хочете тимчасово прихистити дитину у сім’ї,

Бачите дитину без нагляду,

Ваша дитина загубилася.

За даними Мінсоцполітики, близько 2000 українців з десятків тисяч тих, хто зголосився прийняти у свою сім’ю дитину, пройшли спеціальне навчання, подолали всі етапи відбору в рамках програми “Дитина не сама” та успішно завершили підготовку та готові в будь-яку мить прихистити дитину.

 

По-друге, можна подати онлайн-заяву на отримання первинної консультації з усиновлення або на кандидатство в усиновлювачі можна на порталі Дія (офлайн ви також можете це зробити у Службі у справах дітей):

На порталі Дія зайдіть у власний кабінет (авторизуйтесь),

У вкладці Послуги оберіть розділ Сім’я та послугу, якою цікавитесь.

Як зазначають у Мінсоцполітики, з першого червня подали заявки на онлайн-консультацію з усиновлення через портал Дія 744 людини. Заяву на кандидатство в усиновлювачі онлайн стало можливим подати з 9 вересня, і за цей час 39 громадян успішно направили заяви до Служби у справах дітей в регіонах.

Фахівці наголошують, що усиновлення – довготривалий процес, адже потрібно пройти курс підготовки з питань виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що проводиться  центрами соціальних служб із залученням спеціалістів із питань психології, педагогіки, медицини тощо.


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ІНФОРМПОЗИЦІЯДІТИ ЗАПОРІЖЖЯМІГМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Газета "МИГ" – издание с интереснейшей судьбой и историей. Первый номер ее, тогда еще "Комсомольця Запоріжжя", вышел 12 ноября 1939 года (с 1991 года "Комсомолець Запоріжжя" сменил название на "МИГ").

Все более 70-ти лет своего существования газета прошла вместе со страной, была активным участником всех этапов ее развития на пути к независимости Украины.

Журналисты газеты "МИГ" и ее дизайнеры – это профессионалы, опытные знатоки своего дела, поэтому не удивительно, что они – лауреаты многих областных, республиканских и международных конкурсов, обладатели различных стипендий. В свое время газета получила грант британского фонда WFD, грант посольства США в Украине и др.

В штате – более 50 сотрудников. Средний возраст – 38 лет. Каждый сотрудник (кроме водителей и уборщиц) имеет рабочий компьютер.

Газета имеет свою принципиальную позицию, никем не финансируется, ее владельцами издания являются сами журналисты.

С уважением,
редактор

Контакты

Адреса редакції:
69600, г. Запорожье, пр. Ленина, 152, 5-й этаж.

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в