
|
Генсек НАТО заявив про можливі наслідки для Китаю через підтримку Росії у військовій сфері21.06.2024 Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив Бі-бі-сі, що якщо Китай не змінить своєї політики щодо війни Росії проти України, йому доведеться зіткнутися з наслідками.
Столтенберг сказав, що Пекін «намагається досягти двох результатів», намагаючись підтримувати і військові зусилля Росії, і відносини з європейськими країнами.
"Це не спрацює в довгостроковій перспективі", - заявив Столтенберг BBC News під час свого візиту до Вашингтона.
На саміті у Швейцарії минулими вихідними десятками країн зобов'язалися продовжувати підтримку Києва, Росія назвала конференцію марною тратою часу і заявила, що погодиться на мирні переговори тільки якщо Україна по суті здасться.
Відповідаючи на запитання, що члени НАТО можуть зробити щодо підтримки Китаєм Росії, Столтенберг сказав, що ведеться «постійна розмова» про можливі санкції.
За його словами, Китай «ділиться багатьма технологіями, такими як мікроелектроніка, які мають ключове значення для Росії у створенні ракет та зброї, яку вона використовує проти України».
Столтенберг додав, що «на якомусь етапі нам слід подумати про якісь економічні заходи, якщо Китай не змінить своєї поведінки».
Пекін вже перебуває під деякими санкціями за підтримку Росії. У травні США оголосили про обмеження, які стосуватимуться близько 20 компаній з Китаю та Гонконгу. Китай захищає свій бізнес із Москвою, заявляючи, що він не продає летальну зброю і «розумно здійснює експорт товарів подвійного призначення відповідно до законів та правил».
* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции. |
Лента статей
• Bitcoin впав до $74 тисяч на тлі відтоку коштів з ETF і ризиків стагфляції у США [28.05.26]
• Трамп встановив Ірану новий дедлайн для ядерної угоди — ЗМІ [27.05.26] • ЗСУ зірвали головну тактику Росії на фронті — WSJ пояснила, що змінило хід боїв [26.05.26] • Зеленський анонсував розробку нової комплексної економічної стратегії України [25.05.26] • Бюджетні кошти та кадровий комплаєнс: у Запоріжжі в.о. мера планують змінити механізм преміювання із триразовим збільшенням виплат [24.05.26] • Єгипет запускає мегапроєкт у пустелі: у «Нову Дельту» вже вклали понад $15 млрд [23.05.26] • Найбільший оператор криптобанкоматів у США оголосив про банкрутство: акції Bitcoin Depot обвалилися більш ніж на 73% [22.05.26] Про СМИ
Коллектив редакции использует аналитический подход при подготовке своих материалов, рассчитанных на самый широкий возрастной и социальный диапазон, но в первую очередь - на думающего собеседника, небезразличного к окружающему нас миру. Контакты
|
Комментарии:
нет комментариев