misto.zp.ua

Газ надходитиме з 20 свердловин: на заході України запустили нову компресорну станцію

Газ надходитиме з 20 свердловин: на заході України запустили нову компресорну станцію

“Укргазвидобування” запустило в роботу нову дотискаючу компресорну станцію, яка допоможе видобувати більше газу.

https://www.naftogaz.com/rails/active_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--f1955c6ebabc575c724e19773e54a8b55c223cd4/UGV_tech2.webp

Більше газу для українців та надійність постачань – на заході України запустили в роботу нову ДКС

2 серпня 2022 р., м. Київ –  АТ «Укргазвидобування» запустило в роботу нову дотискуючу компресорну станцію (ДКС) на заході України. Вона допоможе видобувати більше газу, забезпечити надійну роботу всього комплексу для безперебійного постачання палива в опалювальний сезон для українців, а також покращити якість блакитного палива.

На цьому наголосив голова правління НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко під час відкриття об’єкта в понеділок, 1 серпня 2022 року.

«У цей, як каже Президент, найскладніший опалювальний сезон в історії України критично важливе завдання для нас – забезпечити для українців більше газу та більш надійне постачання. Замість цієї ДКС раніше використовувалась станція, побудована ще за радянських часів. Вона була неефективною та ненадійною. Зараз ми це змінили», – пояснив Юрій Вітренко.

Він також додав, що для будівництва станції використовували новітнє обладнання з високим ступенем автоматизації. Воно не лише енергоефективне, але й також дасть змогу зменшити вплив на довкілля внаслідок зменшення обсягів викидів.

Нова ДКС здатна готувати для передачі у газотранспортну систему 16,5% газу, який видобуває Укргазвидобування на заході України. Очистка газу на станції відбуватиметься відповідно до міжнародних стандартів, закріплених у новому Кодексі газотранспортної системи України.

Газ на ДКС надходитиме із понад двох десятків свердловин. Робота нової станції дасть змогу отримувати додатковий газ за рахунок мінімізації технологічних втрат.

«Я щиро вдячний колективу, всім підрозділам Укргазвидобування та нашим партнерам, які були долучені до будівництва та пуску цього об’єкту. Ми починали роботи задовго до повномасштабної війни, а закінчувати довелося в її розпал.  Наш колектив продовжуватиме боротися за кожен кубометр українського газу, щоб мінімізувати втрати від війни», – сказав Олександр Романюк, т. в. о. Генерального директора АТ «Укргазвидобування».

Для того, щоб мінімізувати скорочення видобутку, яке сталося через військові дії на території Україні, Нафтогаз продовжує буріння нових свердловин та виконання сервісних операцій з інтенсифікації видобутку в безпечних регіонах. Зокрема, вчора було розпочато буріння нової розвідувальної свердловини на заході України. У разі її успішного спорудження, очікуваний приріст запасів вуглеводнів становитиме 150 млн куб. м газу.

«Через війну нам ще важливіше забезпечити збільшення видобутку там, де це можливо, там, де не тривають активні бойові дії, і забезпечити надійність роботи всієї системи. Тому навіть під час війни критично необхідно реалізовувати такі проекти. Що й роблять мої колеги з Нафтогазу та Укргазвидобування, з усіх філій, що зараз героїчно працюють над вирішенням основної задачі – забезпечення газом українців» , – зазначив Юрій Вітренко.


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ІНФОРМ
ПОЗИЦІЯ
МІГ
МЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИ
ДІТИ ЗАПОРІЖЖЯ
ПОРОГИ (АРХИВ)
ІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯ
РАЦИОНАЛЬНАЯ ГАЗЕТА (АРХИВ)
ЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
РОСТ (АРХИВ)
КЛЯКСА. ГАЗЕТА ДЛЯ ШКОЛЬНИКОВ (АРХИВ)
СОДРУЖЕСТВО (АРХИВ)
ПРАВДА (АРХИВ)
УЛИЦА ЗАРЕЧНАЯ (АРХИВ)
ЗАПОРОЖСКИЙ ПЕНСИОНЕР (АРХИВ)
ВЕРЖЕ (АРХИВ)
МРИЯ (АРХИВ)
НАДЕЖДА (АРХИВ)
ГОРОЖАНИНЪ (АРХИВ)
БЕРДЯНСК ДЕЛОВОЙ (АРХИВ)
ОСТРОВ СВОБОДЫ (АРХИВ)
ЖУРНАЛ ЧУДО (АРХИВ)
БЕЛАЯ СТРЕЛА (АРХИВ)
ЗНАМЯ ТРУДА (АРХИВ)
АВТОПАРК (АРХИВ)
МИГ по ВЫХОДНЫМ (АРХИВ)
Про СМИ

Газета "МИГ" – издание с интереснейшей судьбой и историей. Первый номер ее, тогда еще "Комсомольця Запоріжжя", вышел 12 ноября 1939 года (с 1991 года "Комсомолець Запоріжжя" сменил название на "МИГ").

Все более 70-ти лет своего существования газета прошла вместе со страной, была активным участником всех этапов ее развития на пути к независимости Украины.

Журналисты газеты "МИГ" и ее дизайнеры – это профессионалы, опытные знатоки своего дела, поэтому не удивительно, что они – лауреаты многих областных, республиканских и международных конкурсов, обладатели различных стипендий. В свое время газета получила грант британского фонда WFD, грант посольства США в Украине и др.

В штате – более 50 сотрудников. Средний возраст – 38 лет. Каждый сотрудник (кроме водителей и уборщиц) имеет рабочий компьютер.

Газета имеет свою принципиальную позицию, никем не финансируется, ее владельцами издания являются сами журналисты.

С уважением,
редактор

Контакты

Адреса редакції:
69600, г. Запорожье, пр. Ленина, 152, 5-й этаж.

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в