misto.zp.ua

«Друге дихання» Запоріжжя

«Друге дихання» Запоріжжя

На сьогоднішній день у запорізьких театралів немає можливості регулярно грати вистави. Нищівні обстріли міста та тотальна економія електроенергії змушують митців шукати нові формати спілкування з глядачами. Театр-лабораторія Vie разом із фотографинею Альоною Зубковою створили проект, який отримав назву «Друге дихання».

«Рефлексія реальності інструментами мистецтва – це наша робота. Як показати вир складних почуттів, які кожен з нас носить у собі з 24 лютого, коли вийти на сцену не можна? Ми обрали фотографію, як найчесніший спосіб фіксації моменту», - розповідає актриса Оля Донік.

Простором для оголених емоцій став великий акваріум, а реквізитом – квіти, ланцюги та дзеркала. На пропозицію візуалізувати надію, страх, вдячність, розпач та інші гострі емоції відгукнулася фотографиня Альона Зубкова. «Я залишаюся у місті і продовжую працювати. Це мій свідомий вибір», – зазначає Альона. «Зараз фотосесія – це не просто красиві знімки. Це особливі, пам’ятні кадри».

Участь у зйомці взяли не тільки актори, а й дизайнер і головний адміністратор театру.

Виставка «Друге дихання» мала відкритися у жовтні на острові Хортиця, де знаходиться приміщення театру-лабораторії Vie. Через посилення російської агресії плани довелося кардинально змінити. Презентація проекту відбудеться 9 листопада на офіційному сайті театру vie.zp.ua.

Також, до Дня писемності та мови актори театру поділилися книжковими рекомендаціями і зачитали фрагменти з улюблених творів. Шукайте тематичні публікації у соцмережах театру 9 листопада.


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
ІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯПОЗИЦІЯМІГДІТИ ЗАПОРІЖЖЯMISTO.ІНФОРММЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Розділ "Новини Запоріжжя" - це найвичерпніша інформація про події та події у найголовніших сферах: політиці, економіці, культурі, мистецтві, освіті. Крім цього розділ містить актуальні репортажі. Стрічка новин, що постійно оновлюється, Запоріжжя та області завжди містить найактуальнішу та корисну інформацію про наш регіон

Контакты

Контактна інформація знаходиться у розділі Контакти | Про нас

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в