misto.zp.ua

До запоріжців звернувся секретар міської ради Анатолій Куртєв

До запоріжців  звернувся секретар міської ради Анатолій Куртєв

Секретар міської ради Анатолій Куртєв звернувся до запоріжців:

– Запоріжці!

Хочу привітати усіх нас з перемогою України на «Євробаченні». Ця перемога дуже важлива для нас, тому що вона не лише про мистецтво. Вона ще й про велику підтримку міжнародної спільноти та про сміливість українського народу. Так, саме про сміливість. Адже соліст цього гурту прямо на сцені закликав увесь світ врятувати Маріуполь та «Азовсталь». І його не зупинило навіть те, що це могло стати причиною дискваліфікації гурту у конкурсі. Привернути увагу до того, що найбільше болить кожному з нас, – ось що було для нього важливішим за перемогу. Великий вчинок великого українця.

Тому сьогодні хочу звернутися до вас з незвичним проханням. Це не стосується правил поведінки під час повітряної тривоги чи комендантської години. Сьогодні я прошу вас зупинитись на хвилину і подивитись на себе по-іншому. З незвичного ракурсу. Я хочу, щоб кожний з вас побачив у дзеркалі не просто мешканця країни, в якій йде війна, а сміливу людину. Українку чи українця. Тому що вже весь світ зрозумів, що ми з вами не просто нація мирних хліборобів, а нація по-справжньому сміливих людей. Нація, яку зараз підтримують по всій Європі.

Пам’ятайте, що ми, запоріжці, – сміливі мешканці величного козацького міста. І ми знаємо, як залишатись спокійними під час сирен. Знаємо, як працювати, коли чуємо вибухи. Знаємо, як подбати про людей, що приїхали з гарячих точок. Ми вміємо воювати і вміємо оборонятися. Повірте, взяти Запоріжжя нікому не вдасться. Ми мали час добре підготуватися: місто надійно захищене з усіх боків.

Останні новини повідомляють, що ворог будує на захоплених територіях оборонні укріплення. Що це значить? Вони нас бояться. І правильно роблять: їхня розплата наближається з кожним днем. Їм не допоможуть ані окопи, ані фейки від засланих агентів. Вони скільки завгодно можуть розповідати на окупованих територіях про Україну, яка кинула своїх людей. Але це брехня, в яку ніхто не вірить.

А віримо ми в наших захисників і захисниць і в увесь наш сміливий український народ. Я вірю в кожного з вас! Запоріжці – це єдине ціле, в якому кожний робить свою справу заради Перемоги.

Разом переможемо! З нами увесь цивілізований світ!

Слава Україні!

 

 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

Запорiжанка | 17.05 2022 в 01:39
Большое спасибо,всегда читаю Ваши обращения-в них столько оптимизма и спокойствия,что невольно и сама успокаиваюсь.А это, в наше непростое и тревожное время, дорогого стоит...Верю,что мы победим,здоровья и силы нашим защитникам!

Лента статей
ПОЗИЦИЯИНДУСТРИАЛЬНОЕ ЗАПОРОЖЬЕМИГДЕТИ ЗАПОРОЖЬЯМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИMISTO.ИНФОРМЗАПОРІЗЬКА СІЧ
Про СМИ

Главный редактор Галина Ивановна СтицинаГазета "МИГ" – издание с интереснейшей судьбой и историей. Первый номер ее, тогда еще "Комсомольця Запоріжжя", вышел 12 ноября 1939 года (с 1991 года "Комсомолець Запоріжжя" сменил название на "МИГ").

Все более 70-ти лет своего существования газета прошла вместе со страной, была активным участником всех этапов ее развития на пути к независимости Украины.

Журналисты газеты "МИГ" и ее дизайнеры – это профессионалы, опытные знатоки своего дела, поэтому не удивительно, что они – лауреаты многих областных, республиканских и международных конкурсов, обладатели различных стипендий. В свое время газета получила грант британского фонда WFD, грант посольства США в Украине и др.

В штате – более 50 сотрудников. Средний возраст – 38 лет. Каждый сотрудник (кроме водителей и уборщиц) имеет рабочий компьютер.

Газета имеет свою принципиальную позицию, никем не финансируется, ее владельцами издания являются сами журналисты.

С уважением,
редактор

Контакты

Адрес редакции:
69600, г. Запорожье, пр. Ленина, 152, 5-й этаж.
Телефон:
787-52-11
Справки о приеме частных объявлений:
787-51-84
Подписной индекс:
40488
Интернет-сайт:
www.mig.com.ua

Подробная информация

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в