misto.zp.ua

Дізнатись про причину відсутності електрики у запорізьких будинках тепер можна за допомогою телеграм-бота

 

У «Запоріжжяобленерго» з’явився телеграм-бот

Протягом останніх місяців по всій Україні та по Запорізькій області зокрема запроваджені стабілізаційні відключення електроенергії: погодинні, аварійні, екстрені – всі вони покликані не допустити розбалансування єдиної енергосистеми.

На тлі цього вимушеного кроку споживачам електроенергії буває складно розібратися, чому в них немає світла – особливо, якщо за погодинним графіком, які ПАТ «Запоріжжяобленерго» щодня оприлюднює на своєму сайті та уна своїй сторінці у «Фейсбук», відключення на цей час не повинно бути. До того ж, крім стабілізаційних відключень, інколи стаються й відключення, пов’язані із пошкодженням електрообладнання.

— З’ясувати причину перерви в енергопостачанні за вашою адресою – просто та швидко, із комп’ютера або мобільного телефону, нікуди при цьому не телефонуючи, – допоможе наш телеграм-бот @zoetropeUA_bot. За його допомогою можна отримати інформацію не лише щодо типу відключення – аварійні (пошкодження електрообладнання), планові (проведення планових робіт на електрообладнанні) або стабілізаційні (із розподілом на погодинні, аварійні та екстрені), – але й щодо орієнтовного часу відновлення енергопостачання, — повідомили у «Запоріжжяобленерго».

Для цього треба у меню (синій значок у лівій частині рядочку для повідомлення) обрати команду ПІДКЛЮЧЕННЯ АДРЕСИ…/ addaddress та натиснути кнопку ДОДАТИ АДРЕСУ, що з’явиться нижче. Далі заповнюємо форму із адресою та натискаємо НАДІСЛАТИ. Готово, адресу додано до вашого телеграм-акаунта.

Після цього знову повертаємось до меню та обираємо команду ПЕРЕВІРКА СТАТУСУ ВІДКЛЮЧЕННЯ* – і отримуємо інформацію щодо причини та орієнтовної тривалості відсутності світла.

*Якщо за вашим телеграм-акаунтом зареєстровано кілька адрес, бот запропонує обрати одну з них.

Крім того, за допомогою меню можна отримати інформацію щодо переліку адрес кожної з черг графіків погодинних стабілізаційних відключень (команда ВІДОБРАЗИТИ УЗАГАЛЬНЕНУ ІНФОРМАЦІЮ).

Светлана ОЛЕЙНИК


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
ПОЗИЦІЯДІТИ ЗАПОРІЖЖЯМІГМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИMISTO.ІНФОРМІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Областна газета «Індустріальне Запоріжжя» плюс «Панорама» - єдина щоденна газета: виходить 4 рази на тиждень та 16 – на місяць всього за 6,95!
У ній - всі події міста та області, по Україні та у світі, корисні поради, новини культури та спорту. Передплатники газети тричі на рік беруть участь у акціях із цінними подарунками.

Контакты

Адреса редакції:
69600, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 152

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в