misto.zp.ua

Десяток новин...

 

Десяток новин...

— 85
Далі буде перемога

Сьогодні українці вже традиційно святкують День вишиванки.
Вишиванка це унікальний код твого краю.

Росіяни продовжують концентрувати основні сили й засоби на напрямках Оріхова, Гуляйполя, Великої Новосілки Донецької області.

На Донеччині ворог вів наступальні дії в напрямку Ур’ївки, зазнав втрат та відступив. Рашисти не увінчалися успіхом у наступах на Новокалинове, Первомайське та Новомихайлівку. Генштаб ЗСУ

На захід від окупованого Ізюма російські фашистські загарбники почали наступ на велику Комишуваху, зазнали важких втрат і відійшли. У Луганській області рашисти намагалися провести штурмові операції в напрямку Устинівки і Золотого-4 (Родіна), але безуспішно.

12 мирних жителів загинули, 40 поранені в результаті обстрілу російською армією Сєвєродонецька в Луганській області

Україна продовжує відвойовувати райони поблизу Харкова після того, як кілька тижнів тому вона витіснила Росію на 25 миль від міста і майже до російського кордону. Британські чиновники вважають, що Путін звільнив генерал-лейтенанта, який не зміг забрати Харків

Листівка з окупованого Стаханова (Кадіївка), Луганська область Місто засіяне росіянами, щодня прибувають колони з дуже різної броні, танків, артилерії. Вони селяться в нових місцях дислокації, але багато йде в напрямку Ірміно-Первомайська.
     

                                                  

Reuters пише, що США передадуть Україні сучасні протикорабельні ракети, щоб допомогти подолати російську морську блокаду.

Польща передає Україні 25 тисяч тонн бензину зі своїх запасів

Сенат США переважною більшістю голосів схвалив пакет допомоги Україні на $40 млрд

Німеччина виділить близько 1 млрд. євро бюджетної підтримки для України, повідомила міністр фінансів Крістіан Лінднер. За її словами, йдеться про гранти, які мають виплачуватися з бюджету на 2022 рік, без створення додаткової заборгованості. Кошти будуть спрямовані на забезпечення дієздатності України.

СБУ ліквідувала масштабну схему розкрадання гуманітарної допомоги, призначену українським захисникам. Зловмисники намагалися незаконно продати понад тисячу бронежилетів на загальну суму понад 12 млн гривень. Їх в Україні виготовила одна із громадських організацій, і через Черкаську військову адміністрацію їх мали передати на потреби оборони, натомість вони з’явилися в мережі супермаркетів.

Енергоатом повідомив, що Запорізька АЕС продовжує працювати в енергосистемі України та забезпечує енергією промислові об’єкти.

Країни G7 мають намір виділити Україні 18,4 млрд доларів як фінансову підтримку, повідомляє Reuters.

Європарламент підтримав резолюцію із закликом до ЄС створити спеціальний трибунал для військових злочинців РФ

Печерський райсуд Києва надав дозвіл на арешт Януковича, повідомив Офіс генпрокурора. Екс-президент, який втік до Росії, підозрюється в організації незаконної переправки людей через держкордон. Так, 23 лютого 2014 року Янукович незаконно переправив не менш як 20 людей із села Урзуф Донецької області до міста Анапа Краснодарського краю РФ.

Окружний суд Варшави заочно заарештував російського авіадиспетчера Віктора Риженка у справі про смоленську авіакатастрофу в 2010 році.

Зрадники сальдо і стремоусов обговорювати, як Херсон буде входити до складу РФії і бюджет буде затверджений в рублях. Їхній оптимізм щодо їхнього майбутнього необґрунтований.


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
ПОЗИЦИЯИНДУСТРИАЛЬНОЕ ЗАПОРОЖЬЕМИГДЕТИ ЗАПОРОЖЬЯМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИMISTO.ИНФОРМЗАПОРІЗЬКА СІЧ
Про СМИ

Главный редактор Галина Ивановна СтицинаГазета "МИГ" – издание с интереснейшей судьбой и историей. Первый номер ее, тогда еще "Комсомольця Запоріжжя", вышел 12 ноября 1939 года (с 1991 года "Комсомолець Запоріжжя" сменил название на "МИГ").

Все более 70-ти лет своего существования газета прошла вместе со страной, была активным участником всех этапов ее развития на пути к независимости Украины.

Журналисты газеты "МИГ" и ее дизайнеры – это профессионалы, опытные знатоки своего дела, поэтому не удивительно, что они – лауреаты многих областных, республиканских и международных конкурсов, обладатели различных стипендий. В свое время газета получила грант британского фонда WFD, грант посольства США в Украине и др.

В штате – более 50 сотрудников. Средний возраст – 38 лет. Каждый сотрудник (кроме водителей и уборщиц) имеет рабочий компьютер.

Газета имеет свою принципиальную позицию, никем не финансируется, ее владельцами издания являются сами журналисты.

С уважением,
редактор

Контакты

Адрес редакции:
69600, г. Запорожье, пр. Ленина, 152, 5-й этаж.
Телефон:
787-52-11
Справки о приеме частных объявлений:
787-51-84
Подписной индекс:
40488
Интернет-сайт:
www.mig.com.ua

Подробная информация

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в