misto.zp.ua

Більшість батьків та вчителів підтримують онлайн-навчання у школах Запорізької області

 

Голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух зустрівся з педагогами — обговорили, яким може бути формат навчання

Підготовка до нового навчального року триває. Нещодавно, як писала «Індустріалка», голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух зустрічався із батьками школярів. Обговорили, яким може бути формат нового навчального року у обласному центрі та у регіоні. Сьогодні цю тему підняли під час дискусії з вчителями.

Присутні торкнулися усіх потенційних проблем, які пов’язані із майбутнім навчальним роком. Це стосується як обласного центру, Запорізького району, так й тимчасово окупованих територій. Педагоги також висловили свою точку зору щодо дистанційної та змішаної форм навчання. Керівництву області та міста ставили багато питань організаційного характеру.

Олександр Старух підкреслив, що важливо почути думку усіх сторін. Тому, вислухавши батьків та вчителів, дійшли висновку, що абсолютна більшість підтримує формат онлайн-навчання. Але у будь-якому випадку процес утворення та приведення у належний стан бомбосховищ буде продовжуватися й надалі. Адже здоров’я та життя дітей — найважливіше, зазначив очільник регіону.

-Багато проблем й загального, й специфічного характеру. Загальні стосуються навчання офлайн, абсолютна більшість бачить це неможливим. Батьки підтримують онлайн-навчання. Тим більше, що діти вже пристосувалися протягом пандемії до такого формату здобуття освіти. Відповідно виникло багато питань й на тимчасово окупованих територіях щодо форм і методів ведення навчального процесу. Разом із тим, важливо зазначити, що позиція вчителів і батьків така, що навчальний рік, як то кажуть, відбудеться при будь-якій погоді. Обов’язково він розпочнеться, обов’язково діти будуть отримувати знання та система освіти буде працювати, — наголосив Олександр Старух.

Цього року навчання в школярів розпочнеться традиційно з 1 вересня. У студентів вишів навчальний рік має розпочатися з 15 серпня, за винятком перших курсів.

Светлана ОЛЕЙНИК


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ІНФОРМПОЗИЦІЯДІТИ ЗАПОРІЖЖЯІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯМІГМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Областна газета «Індустріальне Запоріжжя» плюс «Панорама» - єдина щоденна газета: виходить 4 рази на тиждень та 16 – на місяць всього за 6,95!
У ній - всі події міста та області, по Україні та у світі, корисні поради, новини культури та спорту. Передплатники газети тричі на рік беруть участь у акціях із цінними подарунками.

Контакты

Адреса редакції:
69600, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 152

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в