misto.zp.ua

Безкоштовна евакуація із Запоріжжя

У зв'язку з постійними обстрілами та загибеллю людей в Запоріжжі, благодійний фонд "Щаслива дитина" організує безкоштовний евакуаційний автобус

Вивозимо людей із Запоріжжя. Евакуація

 

У зв'язку з постійними обстрілами та загибеллю людей в Запоріжжі, благодійний фонд "Щаслива дитина" організує безкоштовний евакуаційний автобус із Запоріжжя до Варшави. Із Варшави ви зможете дібратися до інших країн Європи, або залишитись у Польші. Пріоритет - мами з дітьми, багатодітні сім'ї (включаючи чоловіків), люди з інвалідністю та літні люди (якщо вони можуть їхати в автобусі без супроводу). Після формування списку ми повідомимо вам на вайбер про дату та час відправлення автобусу.

Відправлення вранці 17, 18 та 19 жовтня 2022, можливо і у наступні дні. Туристів не беремо!

Для першого перетину кордону з Польшею достатньо внутрішнього паспорту та свідоцтва про народження дитини. Можливо взяти тварину невеликого розміру, з усіма необхідними довідками, чіпом, вакцинацієй для перетину кордону.

Усі спірні питання перетину кордону із Польшею та іншими країнами, будь ласка, уточнюйте у Державній прикордонній службі України та у Польській службі

До Львова та інших міст України не беремо!

Дозволяється на кожну людину чемодан до 17 кг, також можливо взяти невелику домашню тварину (при наявності щеплень та усіх документів для перетину кордону). З Варшави є можливість поїхати до інших країн Європи.

Будь ласка, заповніть

ФОРМУ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ

Увага! Заповнювати заяву треба на КОЖНОГО члена сім'ї!!!

Будь ласка, уважно почитайте

Питання та відповіді по евакуації, адреса притулків, хостелів та умови проживання біженців в різних країнах

Якщо ви не знайшли відповіді на свої питання, звертайтеся тільки у письмовій формі на вайбер +380964712567

Хто бажає допомогти з оплатою евакуації -

PayPal: leonid.lobanok@gmail.com або

 

 

First slide
 
 

 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
ІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯПОЗИЦІЯМІГДІТИ ЗАПОРІЖЖЯMISTO.ІНФОРММЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

В 2004 году один молодой человек решил помочь детям в интернате. Парня звали Альберт Павлов, и он хотел подготовить детей к выходу во взрослую жизнь. Ведь за воротами интерната нет нянь и воспитателей, а на завтрак, обед и ужин надо сначала заработать. Так появился проект www.deti.zp.ua

В 2007 году проект перерос в Благотворительный фонд «Счастливый ребёнок» с офисом, сотрудниками и счетами в банке. Сейчас фонд объединяет тысячи жертвователей, и помогает детям, больницам, малообеспеченным и приёмным семьям. Ежегодно объём помощи составляет несколько миллионов гривен.

В этой рубрике мы размещаем актуальную информацию фонда о нуждах детей, лишенных родительской заботы, а также о потребностях тяжело больных ребят.

Надеемся на Вашу поддержку и помощь!

Контакты

Благотворительный фонд «Счастливый ребёнок»

Сайт: www.deti.zp.ua
Email: info@deti.zp.ua
FB: @detizpua
Телефоны:
+380 (50) 452-03-92
+380 (96) 700-55-91 (моб.)

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в