22 квітня російські війська завдали ракетного удару по житлових кварталах Запоріжжя, застосувавши авіабомби типу КАБ. Внаслідок атаки постраждали 23 людини, серед яких четверо дітей — повідомляє ДСНС.
Поранення дістали хлопчики віком 3, 4, 14 та 16 років. Усі вони госпіталізовані, їхній стан медики оцінюють як середньої тяжкості. Дітям надають усю необхідну допомогу.
За інформацією заступника голови Департаменту освіти ЗМР Віталія Лисенка, внаслідок обстрілу також пошкоджено навчальний заклад. На щастя, обійшлося без жертв серед дітей та працівників — під час атаки всі перебували в укритті.
ДСНС повідомляє про часткове руйнування кількох багатоповерхівок, пошкоджені автомобілі, масштабну пожежу та перебої з газо-, водо- та електропостачанням у постраждалих будинках.
Окрім цього, російська пропаганда почала поширювати фейкову інформацію про нібито «падіння української ППО» на житловий будинок. У Центрі протидії дезінформації наголошують: це чергова цинічна спроба виправдати терористичний акт проти мирного населення.
На місці працюють рятувальники, медики та слідчі. Розбір завалів триває.
Комментарии:
нет комментариев