misto.zp.ua

Театр юного глядача відновить покази на своїй сцені

Театр юного глядача відновить покази на своїй сцені

 

26 червня у ТЮГу покажуть концерт «Все буде Україна»

У Запоріжжі потроху повертається культурне життя. Як писала «Індустріалка», у філармонії почали давати концерти для широкого кола глядачів. (До цього під час війни філармонія та театри камерно виступали для тих, кого особливо потрібно підтримувати, наприклад, для переселенців). 28 червня буде прем’єра — до Дня Конституції України академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» презентує нову програму «Гей, соколи!». Що ще покажуть у філармонії дивіться за посиланням. Під час сигналу “Повітряна тривога” виступи будуть призупинені, а глядачам  запропонують переміститися до укриття.

Почне працювати для широкого кола й Театр юного глядача (Театр молоді).

-Є прекрасна новина для наших любих глядачів. Ми починаємо працювати на рідній сцені, — повідомили на сторінці ТЮГу у «Фейсбук».

ТЮГ запрошує на концерт до Дня Конституції «Все буде Україна»,  який відбудеться 26 червня (початок о 16.00).

 
Квитки можна придбати у касі театру (с 10.00 до 18.00), а також на його сайті та на сайті musin.zp.ua.

Як повідомили у ТЮГу, внутрішніх переселенців запрошують на перегляд концерту безкоштовно за наявності відповідного посвідчення.

Светлана ОЛЕЙНИК


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
ІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯПОЗИЦІЯМІГMISTO.ІНФОРММЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИДІТИ ЗАПОРІЖЖЯЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Областна газета «Індустріальне Запоріжжя» плюс «Панорама» - єдина щоденна газета: виходить 4 рази на тиждень та 16 – на місяць всього за 6,95!
У ній - всі події міста та області, по Україні та у світі, корисні поради, новини культури та спорту. Передплатники газети тричі на рік беруть участь у акціях із цінними подарунками.

Контакты

Адреса редакції:
69600, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 152

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в